Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mini szteppert szeretnék...

Mini szteppert szeretnék venni. Tanácsok?

Figyelt kérdés
Tudnátok vmi tanácsot adni, hogy mire figyeljek oda?
2011. ápr. 8. 09:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Csakis egy: Ne vegyél!
2011. ápr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne vegyél.
2011. ápr. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
miért ne?
2011. ápr. 9. 09:24
 4/10 anonim ***** válasza:

Mert a legértelmetlenebb pénzkidobások egyike. Ha esetleg fogyni akarsz, csakis akkor tudsz vele számottevő kalóriát elégetni, ha a szó szoros értelmében több órán keresztül egyfolytában csinálod, nap mint nap, holott egy jóféle intervallumos kardióedzéssel ezt a hatást húsz perc alatt is elérhetnéd. Ha pedig egyéb okokból akarsz edzeni, egyszerűen semmit sem ér, sem az izomzatot, sem az erőt, sem az állóképességet, sem a kardiovaszkuláris rendszert nem fejleszti, mert egyszerűen nem ad akkora terhelést, ami ezekhez elég lenne. A mini sztepper és az elliptikus tréner a legröhejesebb humbugok egyike.

Ha bármilyen edzétanácsra van szükséged, ha szeretnél, nyugodtan fordulj hozzám bizalommal, de ilyesmire feleslegesen szerintem semmiképp se szórd a pénzt!

2011. ápr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék fogyni, bár van 4kg feleslegesem, de szerintem az tornával egy kettő lemenne, mert már volt rá példa, hogy télen felszedtek 4-5kg és aztán nyárra az lement elég volt csak picit kevesebbet ennem. Viszont most szeretnék kicsit formásodni, főleg a lábamon és a fenekemen, mert már nincs meg az a szép formája ami régen volt. Van otthon szobabicajom azon kezdtem el péntektől bicajozni, de még csak napi 20 percet. Gondoltam változatosságképpen veszek még egy miniszteppert is, mert azt olvastam, hogy az is nagyon jó ezekre a testrészekre, de most akkor nem tudom. :( Esetleg tudsz ajánlani vmit még? ilyen ugrabugrás DVDket nem szeretek, úgyh ezek kilőve. Köszi
2011. ápr. 9. 14:18
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem a Superbody-ra készülsz, és nem akarsz címlaplány lenni egyik szexi magazinban sem, akkor a szobabiciklid bőven elég arra, hogy kicsit formásodj és formában is tartsd magad.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__kerekparozas__15..

Javaslom, hogy kövesd ezt az edzéstervet, és akkor másra nincs is szükséged!

2011. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen ez nagyon jó :) kb mikorra lehet észrevenni az ilyen edzéstervvel a változásokat? persze tudom, hogy nem mindjárt az első vagy a második napon, de kb? :)
2011. ápr. 10. 22:39
 8/10 anonim ***** válasza:

Ha számodra túl hosszú időt mondok, talán neki sem állsz?

Néhány hét után már szemmel látható változásoknak kell történnie.

2011. ápr. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem és folytatni is akarom, csak arra voltam kiváncsi, hogy kb mikor jelennek meg az első változások s kb milyen hosszú folyamat a változás ezzel az intervallum edzéssel. Nem vagyok az a feladós típus és mozogni mindig is szerettem, de most elhatároztam, hogy tudatosabban akarom csinálni.
2011. ápr. 11. 14:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon örülök, hajrá hozzá, csak kitartás!

Ha lenne majd valamikor kérdésed, nekem nyugodtan írhatsz!

2011. ápr. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!