Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kétkezes rúddal bicepsz...

Kétkezes rúddal bicepsz gyakorlatnál nagyon megerőltettem magam. Miért fáj ennyire?

Figyelt kérdés
Legfőképpen a hajlatnál fáj és nem tudom teljesen kinyújtani a karomat.Mennyi idő míg rendbe jön?
2011. szept. 10. 10:29
 1/7 A kérdező kommentje:
és még annyit hogy nagyon merev most a kezem
2011. szept. 10. 10:31
 2/7 A kérdező kommentje:
*karom
2011. szept. 10. 10:34
 3/7 A kérdező kommentje:
Na most hogy kimentem nappaliba kézbe vettem egy 7 kilós sulyzót hogy egy icipicit megmozgassam és kilazítsam.Most már jobb.Lehet hogy csak az volt a baj hogy nagyon megvolt feszülve az izmom és ezért bemerevedett?Mert most már csak az az egy hajlatnál lévő izom az ami fáj.A bicepszem már nem.
2011. szept. 10. 10:41
 4/7 De Puta Madre ***** válasza:
Edzés végén nyújts, és nem lesz ilyen gond.
2011. szept. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
kerüld a rudas gyakorlatokat, súlyzóval variálgass, míg nem fáj, és utána is fokozatosan szoktasd hozzá
2011. szept. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Izomláz. Pihentesd kb 3 nap múlva rendbe jön
2011. szept. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát most pár napig így fogsz járkálni, ismerős. később hozzászoksz, és nem lesz ilyen szar. Csak ésszel eddz.
2011. szept. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!