Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha konditerembe járok, akkor...

Ha konditerembe járok, akkor nem fogyni fogok csak kiszélesedni?

Figyelt kérdés
Tegnap próbáltam ki életemben először a kondizást különböző gépeken, de kicsit csalódtam. Mert Én fogyni szeretnék 10 kilót, és nem hiszem el, hogy ez a férfiaknak való sok karerősítő géptől Én lefogynék szép vékonyra. Van olyan ismerősöm, aki csak szélesedett felső testére. Na Én ezt akarom elkerülni. Valami tapasztalt emberke jó lenne ha írna erről, mert Én s.e.g.g hülye vagyok ehhez a dologhoz.
2009. ápr. 22. 13:48
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
Nőknek szerintem inkább valamilyen tornát kéne végezniük, mint pl.: Pilates, Callanetics... Ilyesmiken kéne gondolkodnod.
2009. ápr. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Köszi:) Igen a pilatesre már Énis gondoltam, hogy kipróbálom egyszer.
2009. ápr. 22. 18:31
 3/49 anonim ***** válasza:
A konditermi gépek az izmokat formálják. Azaz lehet vele csini popot szépi lábat csinálni feszes karokat amik nem lógnak stb. A diéta az pedig leviszi a zsírt. Ne aggódj nem úgy megy a dolog,h bemész beleszívsz a konditermi levegőbe és már szélesen jössz ki. Szenvedni kell a fejlődésést szinte vért izzadni éveken át ha nagy akarsz lenni. De sztem ez nem fog előfordulni veled:D Amúgy az összes playboy lány konditeremben edz ha ez megnyugtat.
2009. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Playboy lány:/ hmm akik már szinte mind egyformák, semmi stílusuk,mert mind ugyanúgy néz ki:D Szóval ez nem annyira nyugtatott meg:) Az én barátnőm 2 hónapja jár edzeni és már szélesedett a válla:) Na de az igaz, hogy feszesebb is lett a teste Ő szerinte:) Ja és én duci vagyok, szóval akkor most nem tudom mit higgyek, hogy a konditermi edzéssel eltűnne-e rólam a háj, vagy inkább fussak és aerobikozzak,persze nem nagy zabálások közt
2009. ápr. 22. 20:46
 5/49 A kérdező kommentje:
Hmmm? Valaki?:)
2009. ápr. 23. 11:14
 6/49 anonim ***** válasza:
41%
b*zdmeg de egy gy*kér vagy. a playboy lányokat nem azért írtam mert, hogy milyen a stílusok. Istenem maradjál otthon zabáld a krémesed a 90 napos diétával azt majd rájössz, hogy az a jó!
2009. ápr. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Igen azzal a sz.r 90 napos kúrával 10 kilót fogytam, így már csak 67 kiló vagyok, és nemis szeretem a krémest, szopcsiii van. háhá. Ja és örülj annak, hogy iyen művetlen tapló paraszt vagy,gratula hozzá
2009. ápr. 23. 11:54
 8/49 anonim ***** válasza:
33%
háhá a műveletlen tapló barátod 100kg kockás hasú és már csak poénból feltűnően kiröhögi az ilyen dagadt g*ciket a strandon akik minden segítséget megkapnak egész évben, de annyi hülyék mint te, hogy élni se tudnak vele:D amúgy meg aki kövér rossz alkatú és nem érdekli azzal semmi bajom. de aki itt küzködik és a segítség után is hülye az megérdemli. 90napos diéta 10kg minusz szépen nézhetsz ki:D feszesség nulla? narancsbőr maximálisan? forma nulla? önbizalom fürdőruhában nulla? playboy lányok meg ocsmányak mer egyforma a stílusok? és inkább nem is akarsz hasonló jó alakot, mert a stílusok (hajuk, smink, játszott butusság egyfomra):D én meg ennyiből nem akarok szőke hajat mert a jani a szomszédból aki szőke neki csálé a foga és nem akarok én is csálé fogat:D te idióta!
2009. ápr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
0%
jah 90 nap alatt 10kg amúgy szép eredmény. egyenlő a nullával. 77kg-s nő voltál akkor meg végképp semmi. ráadásul a 77kg az mind felesleg miatt volt. a kövérek könnyen fogynak ennyi idő alatt egy 15kg-t minimum lekellett volna dobni!
2009. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Ja a 90 napból 30 napot csináltam csak, ezért jutottam 10 kiló eredményhez amúgy a gyöngébbek kedvéért. 168 cm magas vagyok, 67 kiló, és annyira nem súlyos a helyzet mint ahogy itt egyes okosok látatlanból megmondják. Háát igen a férfiak már csak iyenek: "Furcsa egy világ ez, s a férfit a legfurcsább hulladékból gyúrták össze,melyet forrongásában feldobott a káosz!" Ja amúgy pont az iyen lenéző, szerekkel felfújt, műizmos férfiakat utálják a nők a legjobban,kivétel a műmacák akik csak a pénzükre hajtanak:D Szar ügy:)
2009. ápr. 23. 12:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!