Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet sportlö...

Hány éves kortól lehet sportlövészetet / lövészetet tanulni?

Figyelt kérdés
Egyáltalán, mi ennek a rendes neve?? (nem az agyaggalamb-lövészetre gondolok) Próbáltátok már? Milyen?
2011. szept. 15. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:

volt barátom 14 éves korában kezdte a sportlövészetet. nagyon nem tudom milyen, 1x voltam megnézni, mert rohadtul idegesít a sok lövés hangja


kaptak fegyvert (fog sincs milyen, olyan mint a filmekben amit csak úgy előrántanak zsebből), fülvédőt. megtanították őket beállni, tartani a fegyvert, aztán x méterről céloztak valamilyen táblára (több "pálya" is volt).


ha vonz a dolog, akkor biztos izgalmas lehet, de nem egy olcsó dolog, nekik kell megvenni a lőszert és a tagsági is marha sokba kerül. azon kívül én biztos nem fognék a kezembe soha fegyvert, nemhogy lőjek is vele, de ez csak egyéni vélemény :)

2011. szept. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
én lövök már 1,5 éve most 13 éves vagyok. szerintem jó amúgy nálunk nincs korhatárhoz kötve
2012. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nálunk 10 éves kortól lehet, és 14 éves korodig csak légpuskával, de 14 fölött pisztollyal is.
2012. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
12 éves koromba kezdtem légpuskával. Ajánlott a saját mert hát az mégis menőbb :D . Most 14 vagyok és át akarok térni a Kispisztolyra 0.22
2012. máj. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!