Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ajánlana valaki edzéstervet a...

Xyzkds kérdése:

Ajánlana valaki edzéstervet a következők szerint?

Figyelt kérdés

Az van, hogy 16/F vagyok, 66 kilo, H-SZ-P kempozok, K-CS súlyzózok, hétvégéken megy igyekszem elmenni futni. A súlyzózáshoz csak 4 db 2,5 kg-os súlyom van, két 1 kg-os rúddal, azokat szoktam kombinálni, 5-6-szor 10 tárogatás 6-6 kg-mal, és szintén 5-6-szor 10 bicepszre (egyszerre cs egy kézzel), 11 kg-mal. futni olyan 10-20 km-eket szoktam, 5-7 perces tempóban hegyen.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek mire érdemes hajtanom, és hogyan? Tehát inkább szálkásítsak (gondolom, akk kisebb súlyokkal kell többet emelni), és maradka 66 kg, esetleg kevesebb. Vagy érdemesebb kigyúrnom magamat olyan 75-85 kg-ra, és ha igen, akkor hogyan? Mesterséges cuccokat nem szívesen vennék.


Mellékkérdéskén még érdekelne, hogy, hogyan lehetne leadni azt a kb 1-1,5 cm zsírt a hasamról, meg a seggemről? :D


Kösz, ha válaszolsz


2011. szept. 18. 22:37
 1/2 De Puta Madre ***** válasza:

Azt, hogy mire érdemes, nehogy már mi döntsük el neked. Azt érdemes, amit akarsz. Szálkásítani sem kis súllyal kell.

Olvass body.builder.hu-t. a zsír meg vagy megmarad, és elkezdesz tömeget növelni, vagy leadod, és szálkásodsz.

2011. szept. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt nem mondtam, h döntsd el, cs, ha van vmi tapasztalatod, például, h 70 kiloval megnyertél minden bokszmeccset, vagy 85 kiloval rommá vertél mindenkit az utcán, akk az érdekelne :)
2011. szept. 19. 07:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!