Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok? Kaja vagy fehérje?

Mit ajánlotok? Kaja vagy fehérje?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most akarok elkezdeni kondizni,mivel kajakozás megszűnt itt ahol lakom és más sport nem nagyon van...6 évig kajakoztam és szeretném megtartani/tovább fejleszteni az alakomat,ezért segítséget szeretnék kérni,hogy szerintetek fehérjét,vagy normális kaját igyak/egyek??Mivel nem vagyok az az elkényeztetett gyerek,ezért nem kapok több tízezreket havonta:).A kérdés igazából az is,hogy egy 92kg-os 193centis "gyereknek" mennyi lenne a havi kajája árban?És hogy melyik lenne a jobb,tehát melyiktől fejlődnék jobban?kaja és mellé semmi fehérje,vagy fehérje és mellé az a kaja ami van itthon épp:).Olyat ne írjatok légyszíves,hogy mind2,mert tudom hogy mind2,de egy fehérje nem 2ezer forint,ez mellé még a havi 8ezer kondira,meg a hétvégi bulik ára+ugye a kaja és ez már nagyon sok lenne:/.Szerintetek?


2011. szept. 22. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
Kaja. Az a legfontosabb. A fehérje csak kiegészítés, ha nem elegendő a kaja.
2011. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mármint úgy értem, hogy fehérje turmix, mert ugye a csirkében is fehérje van :D
2011. szept. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
És ha komolyan gondolod, elfelejtheted a minden hétvégi piálós-lerészegedős-hányós bulikat :D
2011. szept. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem,köszi:).Egy árat kb. tudnál mondani,hogy 1 havi kaja mennyibe kerülne?:)
2011. szept. 22. 15:11
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem iszok egy kortyot sem:).De barátnőm néha igen...És hát nem fogom engedni neki,hogy ő fizessen...Ja meg ugye általába a 600-700,valamikor 1000Ft-os belépők:).
2011. szept. 22. 15:13
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát ha a csirkemellfilét nézzük, mondjuk akciósan megveszed 1200-ért kg-ját(ennyiért mindig van valahol) és napi fél kilót benyomsz az 600ft, +legyen a rizs is fél kiló naponta, az durván 100ft. Akkor 30x700=21000, ez egy teljes hónap, emellé ugye az apróbb dolgok, olaj, fűszer stb stb, de a már csak a legkisebb rész. Szerintem 25000-ből minden kaját megvehetsz egy hónapra.
2011. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Értem:).Köszi a segítséget.
2011. szept. 22. 15:23
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs mit. De ez csak egy átlagszámítás volt, a neked kellő kajamennyiséget te kell kiszámold, és ahhoz viszonyítani.
2011. szept. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Tudom:D.Épp most csinálom neten kalória mérőben,meg body.hu segítségével:).
2011. szept. 22. 16:00
 10/10 Fromjezus ***** válasza:
Ha sok időd van akkor kaja (Hús+hús+hús meg némi rizs), Kevés idő mellett inkább fehérje. A normális kajákban rengeteg Ch van, nem jó minőségű de akkor is ch van bennük. Így a fehérje bevitelre kell odafigyelni s azt turmix vagy húsból teszed, az már a te döntésed!
2011. szept. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!