Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tudják a börtönben...

Hogyan tudják a börtönben kigyúrni magukat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat foglalkoztam a témával és tudom hogy persze vannak akik koxolnak, de persze nem mindenki koxol aki kivan gyúrva. Ráadásul pl: a Tököli Fiatalkorúak börtönében a rabok csak heti 1x2 órát tölthetnek a konditeremben... Egyszóval marad a cellában való saját testsúlyos edzés és a kézisúlyzóként használt vizesvödör. Főként azoknak a válaszait várom akik jártasak a témában. Aki netán látható eredményre is jutott hasonló edzéssel jó lenne ha leírná hogy milyen eredményre és hogyan.
2011. szept. 22. 15:09
 1/7 bix ***** válasza:
kox. becsempészik, ők bedobálják, aztán nőnek. ennyi. a kinti ár többszörösébe kerül bent persze, de ettől még tolják mint a gép. idejük van, kajájuk szemét de 2-3 év alatt bent egyéb dolga sincs csak nyomni...
2011. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pihennek ott sokat, jó a regenerációjuk...
2011. szept. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az alap kaja szemét, de azt is meg lehet oldani normálisra, ha van pénz megkapsz bármit.
2011. szept. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerinted honnan származik a fegyenc edzés elnevezése???
2011. szept. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Amúgy azt írtam hogy "de persze nem mindenki koxol aki kivan gyúrva" de mindegy. Szóval akkor szerintetek ha nem csinálnak semmit és a regenerálódó képességük a toppon van meg saját testsúlyos edzést nyomatnak (persze néha beszáll a vizesvödör is kézi súlyzóként) akkor attól ki tudják gyúrni magukat?
2011. szept. 23. 16:51
 6/7 A kérdező kommentje:
Amúgy én úgy tudom hogy a fegyencedzés nem épp a izomnövekedésre való, de ki tudja talán ha egy kicsit másképp állnak hozzá mondjuk pl: csak 60 ismétlésszám után lépnek nehezebb szintű gyakorlatra akkor lehet másabb az izomépítő hatása...
2011. szept. 23. 16:56
 7/7 anonim ***** válasza:

hát figyelj.. a fegyencedzés írója "Paul coach Wade"..., szerintem nem véletlenül nem találsz róla egy cikket a könyvön kívül, és egy képet sem.

Konkrétan ugyan a tököli fiatalkorúak börtönét nem ismerem, de azt biztosan állítom neked, hogy a börtönélet 80%-ban nem olyan, mint te elképzeled. Ha van ismerettség és pénz, bármihez hozzájuthatsz. Kaphatsz csirkerizstől kezdve akár pizzát, gyrostálat is! A koxot meg még ezeknél is könnyebb beszerezni...

Hogy egy régi válaszolót idézzek: az infokat a kutyám volt tenyésztőjének a gazdájának a volt szomszédjának a nagybátyjától tudom..;)

(ja és tökmind1 hogy 50, 60, vagy akár 40 ismétléstől lépsz a következő szintre, ez már csak állóképességre megy, kevésbé izomépítésre)

2011. szept. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!