Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez jó edzésterv? (Kérdésed...

Ez jó edzésterv? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Tegnap volt nálunk egy ismerősünk, aki sokat kondizott, konditerme is volt. Mondtam neki, hogy kb. 3 hónapja járok kondizni, kérdezte miket csinálok, elmondtam nagyjából, azt mondta máshogy kéne. Így ajánlotta:

HÉTFŐ: bicepsz - vádli

KEDD: váll - csuklya

SZERDA: csak LÁB

CSÜTÜRTÖK: hát - lábbicepsz(comb)

PÉNTEK: mell - tricepsz

Ja és minden edzés végén has ugyebár.

Illetve még mondta azt is, hogy valami fehérjeport mindenképp szedjek, illetve legalább másfél liter vizet fogyasszak el edzés közben.


2011. szept. 23. 14:00
 1/2 dirtboy ***** válasza:

jó lehet így is,én feleslegesnek tartom a hát után a hajlítót edzeni hiszen előtte való nap edzed a lábad,szóval akkor edz meg a combhajlítódat is.

és ha nem ragaszkodsz a hévégi pihenőhöz akkor jobb lenne ha szerdán mondjuk pihennél és egy nappal csúsztatnád a többit./csak hogy véletlenül se sokallj be a folyamatos edzéstől/

remélem azt is mondta az ismerősöd hogy a fehérje por az csak a helyes táplálkozás után következik.

2011. szept. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 edzés az nagyon sok, felejtsd el.
2011. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!