Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzésterv? (Kérdésed túl...

Edzésterv? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
Valaki tudna összeállítani egy edzéstervet nekem? Kondiba kellene, most kezdtem el járni.
2011. jan. 28. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

[link]

itt mindent megtalálsz és megtudsz.Sok sikert!

2011. jan. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Annyiban tudnál segíteni, hogy mekkora súlyokkal csináljam a gyakorlatokat?
2011. jan. 28. 22:28
 3/12 anonim ***** válasza:
amenniyvel SZABÁLYOSAN bírod csinálni. előbb olvass utána a builder.hu-n, ott minden fenn van
2011. jan. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Da puta madre ***** válasza:
Ha valaki csinál is neked, akkor mi a biztosíték, hogy betartod??
2011. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Csinálj az első 5-6héten egy alapozó edzést ami szoktatja az izmaidat a folyamatos terhelésre.Ezalatt az idő alatt probálj meg kialakitani magadban egyfajta ideg,izom kapcsolatot.Nem kell nagy sulyokkal dolgoznod,mondom a lényeg hogy szokd a terhelést!

Tessék egy alapozó kezdő edzésterv:

http://www.youtube.com/watch?v=3_tZsM6Zybc

Ha ezzel végeztél keress valami 3 napos bontottat.

2011. jan. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a segitsegeket.

de puta madre: nem ertem a kerdesed nyilvan nem viccbol kertem segitseget, hanem csinalni akarom normalisan. jarogathatnek csak ugy kondiba es csinalgathatnam a dolgokat de annak mi ertelme lenne?

2011. jan. 30. 23:19
 7/12 anonim ***** válasza:
hát igazad van úgy semmi értelme se lenne,de tényleg nehéz mindig betartani azt a meghatározott edzéstervet ami elő van írva...Gondold csak el azoknak akik belevágnak a testépítésbe körülbelül a 10,de max a 15%uk érnek el komolyabb eredményeket a többi feladja,úgy gondolja a sok kudarc után hogy sajnos én nem vagyok bennt ebbe a 15%-ba.Nem szabad feladni.Évek! Ez szörnyű!- gondolhatja az azonnal jobb alakra vágyó hölgy vagy férfi! Sajnos ez egy olyan mozgáskultúra, aminél nem lehet néhány alkalom után learatni a babérokat, itt nincsenek azonnali eredmények! A fejlődésnek vannak külső jelei, esetleg még más is észreveheti rajtunk az apró változásokat, de a látványos eredményekhez bizony kitartás szükséges, amihez ösztönző erő kell, az a tényező, ami a lelkesedést magas szinten tartja, hogy évekig kitartsunk a helyes étrend és az igazán megerőltető edzések mellett! Ez a motiváció jelentheti egy esetleges hosszú távú életvitel kialakulását, amelyben a szigorú diéta és az edzés olyan természetes, mint az esti lefekvés vagy a fogmosás!
2011. jan. 31. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Da puta madre ***** válasza:

Konkrétan például olyan dolgokra gondolok, hogy ha utána olvasol a dolgoknak saját magad, és írsz egy edzéstervet magadnak, vagy pedig fizetsz azért, hogy valaki írjon neked, akkor általában komolyabban veszik, mintha innen-onnan kapsz egyet, amit elkezdesz csinálni, de nem úgy, ahogyan kellene. Nem olyan a hozzáállás, mint ami szükséges. Persze nem úgy értem, hogy most fizess, és csinálok egyet neked! Az a legjobb, ha magadnak csinálod.

Azért meg, hogy a kukában kössön ki...

2011. jan. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Da puta madre ***** válasza:
Küldj e-mail címet!
2011. jan. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ha készítessz egyet akkor légyszi küldd el nekem is:)

htamasspt@hotmail.com

2011. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!