Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 1 vagy 2 kilós súlyzóval is...

1 vagy 2 kilós súlyzóval is lehet erősödni?

Figyelt kérdés
Nem izmokat akarok, hanem hogy kicsit nagyobb súlyokat elbírjak, erősödjek...1-2 kilós súlyzóval és megfelelő gyakorlatokkal mondjuk nyújtott karral oldalra emelés...előre emelés meg hasonlók...esetleg tartás mozdulatlanul, erősíthet hatásosan?
2011. szept. 24. 00:46
 1/5 anonim válasza:
ja csak napi 20 órát kell edzeni
2011. szept. 24. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jó de mégse mehetek neki egy 20 kilósnak rögtön...

egyébként ha 2 kilót emelgetek az gondolom nem azt jelenti hogy csak két kilót fogok majd könnyen elbírni később...ugye?

2011. szept. 24. 00:54
 3/5 elsegítő válasza:
Hát 2 kilótól nem fogsz erősödni sőt ne is használd mert leépíted vele magad. ha nincs konditerem lehetőséged és nem vagy izomsorvadásos csinálj saját testsúlyos gyakorlatokat pl fekvőtámasz felülés lábemelés kézenállás ugróguggolás. aztán ha megy fekvőtámasz kövekkel telerakott kb 30 kilós táskában egykezes fekvőtámasz súllyal kézenállás fekvőtámasz felülés súlyokkal táska stb.. lábemelés ugyanígy bokszollj üss ököllel betont térddel könyökkel sípcsonttal lábbal fejelheted is ha akarod. hopp erősödés. és ezek az életben is használható erők nem mint a bodybuilding ami egy vicc az erőedzés szempontjából. én amikor küzdősportokkal foglalkoztam jártam kondiban. de ennek olvass utána. fuss járj úgy mint a majmok. meg stb.. erő erő erő. ha kondiba tudsz menni kb és 60 kg körül lehetsz 185 centivel most egy kritikus Ectomorf alkatot akartam mondani kezd a bickózást 12.5 kilóval karonként aztán menj fel folyamatosan mindig 5x5-6 ra törekedj hogy megerősődj piramisokat nyomj mindíg és a kevés ismétlésszámnál már csináld meg a gyakorlatot kétszer pl 10-8-6-4-4-2-2-1-1 így erősödsz hogy később több izmot építhess a megnövekedett erőddel.
2011. szept. 24. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hány éves vagy. Egy felnőtt, vagy majdnem felnőtt férfi ilyen könnyű súlyoktól nem fog számottevően erősödni. Még ha sok ismétlést is csinálsz, akkor is csak az erőállóképességed fog nőni, de az erőd és az izmaid nem igazán. Csinálhatod a saját testsúlyos gyakorlatokat, de igyekezz beszerezni egy kézisúlyzókészletet, mert az azért más.
2011. szept. 24. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Izé...nő vagyok....:)
2011. szept. 24. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!