Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mér nem reagálok egy NO...

Mér nem reagálok egy NO fokozóra sem?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék valamilyen biológiai magyarázatra, mert már sok mindent kipróbáltam (egyszerre több adaggal) és úgyse hat. Alapból kávé, meg energiaital sem, de ezekben azért jóval nagyobb dózis és több cucc van.


Továbbá tavaly csináltam egy kreatin kúrát, ami nagyon jól sikerült, úgyhogy gondoltam meg is ismétlem. Kb. két hónapra rá (szakirodalom szerint ennyi elég) csináltam még egyet, ami konkrétan semmit sem hozott (még erőszint növekedést sem). Gondolom akkor nálam többet kell várni, de azért nem úgy van, hogy most már sima monohidrát nem is hatna,nem?


2011. szept. 27. 19:33
 1/3 vr6turbo válasza:
No fokozókat hagyd a fenébe, nekem sem hatnak semmit.Táplálkozásodat pedig tedd rendbe.Kiegészítőkkel semmit nem érsz már ha nem eszel mellette rendesen (minőségi ételre gondolok).
2011. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy nem jó a kajám, csak meg szerettem volna dobni valamivel az edzéseket...
2011. szept. 28. 18:21
 3/3 Tyler913 ***** válasza:
Jo esellyel tolerans vagy a hatoanyagokra.En is igy vagyok vele,se az NO-fokozo,sem a kave vagy az energiaital nem hat,ha literszam iszom,akkor sem.Fogadd el,es inkabb ne koltsd a penzt ilyenekre.
2011. okt. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!