Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a legjobb sport amivel...

Mi a legjobb sport amivel megtudnám védeni magam és meg is izmosodok?

Figyelt kérdés
15éves vagyok eddig még nem sportoltam semmit.Testalkatom jó fejleszthető.Jó formába vagyok de szeretnék valami sportra járni de nem labda játékra csak küzd sportok,futás,súly emelés birkózás jöhet szóba.Karate késő 15 évesen?Olyan sport lenne ideális amivel megtudnám magam védeni és egy kicsit megtudnám sebezni az ellenséget ha megtámad.birkózás és a súly emelés nem nagyon érdekel szóval a küzdősportok közül mit ajánlatok?kösz előre!
2011. szept. 28. 23:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az izráelben tanított krav,vagy a katonáknak oktatott krav a kiképzők és az edzések lényegükben különböznek attól,amit itthon "tanulsz",uh simán nevezhető akár két sportágnak is,akkora a különbség.

Uh teljesen felesleges felhozni a referenciákat.

Aki kicsit is ismerős a küzdősportok oktatásában itthon az pontosan tudja,hogy a krav a balekok kopasztásáról szól mo-gon.

2011. szept. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 dávidkaa horvaath válasza:
figyelj krav-al semmit nem éersz csak a box,mma,kick-box
2014. ápr. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Kyokushin karate.Egyik legjobb.
2014. jún. 1. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A krav maga sz/rt sem ér... Legalábbis az nem amit a sarkon tanitanak.chh...

A katonaival viszont kétség kivül versenyképes lennél. De azt sajnos nem oktatják(nem is oktathatják civileknek)

2014. nov. 10. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

A krav maga az egyik legjobb tényleg, csak annyi, hogy az ölésre tanít.Ha nézel róla videót youtubeon ott látsz olyat is amin csak leteríti meg ilyenek de valójában onnan öli meg.Önvédelemre egyébként jó a judo is akár.Valaki rádtámad és földhözb***od az többet se jön neked. :D

De ha kézzel lábbal akarsz támadni akkor arra jó a karate,kung fu,taekwondo,stb... És semmit se lehet túl későn elkezdeni ;) Lehet, hogy nem leszel annyira ügyes mint a többi de meg tudod magad védeni.Én is 16F vagyok és kb 1,5-2 éve kezdtem a karatét :)

2015. máj. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Izomépítés és ökölvívás.
2017. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!