Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves fiú vagyok szeretnék...

15 éves fiú vagyok szeretnék izmosodni.171 centi vagyok 62 kilo. Alapbol izmos vagyok egy a baj hogy 2 éve kb felhiztam vagy 8-10 kilot, igy a háj eltakarja. Szerintetek a lenti edzéstervem jó? és kb mennyi idő?

Figyelt kérdés

-5-8 km futás heti 4-5ször

-napi 8szor 30 felülés/hasprés

-napi 100 fekvő (10szer 10) -->karra majd később akarok csak annyira nem foglalkozom vele inkább a kocka has érdekel

-este 7 utén nem eszem semmit már, szerintetek mit egyek, mit csináljak még vagy másképp és mennyio idő lesz mondjuk egy 4 vagy 6 kocka? nem body builder akarok lenni csak simán izmos...?


2011. okt. 10. 01:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Tízmillióötszázhatvanhétezernégyszáznegyvenkettő perc múlva. Kétlem, hogy "alapból" izmos lennél a 60 kilóddal.
2011. okt. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:
78%

neked valami testképzavarod lehet vagy csak simán összekevered azt hogy valaki izmos vagy valakin csak a normál izma látszik amit a jó isten termetet rá.

az nem izmos akinek kevés a testzsírja és kilátszik a kis izomzata,/husa/

te sem lehetsz izmos 62kilóval 171cm-esen.

bocs hogy ezt mondom de ha valaki azt mondaná nekem hogy 171cm és 62kiló én megkérdezném tőle hogy, ÉS JÓ CSAJ?


nem kell azt hinni hogy egy kis edzéstől már body builder leszel vagy lehetsz,bár az tény hogy sokan azt hiszik hogy csak edzés vagy kox kérdése az egész. hát a nagy büdös lóf aszt.


a tanácsom az hogy edz,és táplálkozz ahhoz megfelelően hogy izmos légy, mondjuk 80kilósan már jó tested lehetne,csak légy türelmes mert az izomépítés nem egy gyors folyamat de megéri elkezdeni mert formálja a lelket is./jó irányba/

2011. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdjél el valamilyen küzdősportot pl.krav maga,wing chun kung-fu,stb.
2011. dec. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kocka hasra ami nekem bevált nagyon az a lábemelés

Lényege:lefekszel a földre,megemeled a láb a földtől egy ökölnyi távolságra és tartod,majd felemeled és LASSAN leengeded.

Tudom nem hangzik nehéznek de kb 100 at megcsinálsz minden nap max. egy hónapon belül látszani fog az eredménye.

A gyakorlat után MINDÍG NYÚJTSD KI A HASAD!.

2011. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
sikerült izmosodnod?
2014. szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!