Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Segitene valaki összeallitani...

Segitene valaki összeallitani egy edzesprogramot a fegyencedzesben? Hogan kombinaljam a fegyencedzest a meztelen harcossal?

Figyelt kérdés

szeretnem mar elkezdeni a fegyencedzest s kombinalnam a meztelen harcossal de nem tudom hogy kezdjek neki ugy hogy hatasos es jo edzesprogramot allitsak ossze hogy gyorsan fejlodjek es erös izmos legyek!!!

mar edzek lassan 1,5 éve latszik valamennyire mert vezna voltam meg amielott elkezdtem volna most mar vannak izmaim:)

lenyeg hogy most talaltm ezt a ket konyvet es elkapraztatott csak nem tom meket valaszam s ugy dontottem kombinalom a kettot csak nem tudok egy hatasos edzesprogramot osszehozni!!

tehat koszi a segitseget elore is !!

olyaktol varok föleg vlaszokat ako mar tapasztalt eben s ugy edz hogy a kettot kombinalja s elert mar fejlodest!!

köszi!!


2011. okt. 10. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

A meztelen harcost nem ismerem, de vicces neve van. :)

A fegyencedzest viszont igen es en is elkezdtem az edzesprogramomba beepiteni belole elemeket, de ez mellett futok, sulyzos edzest es kuzdosportot vegzek.

Ha erosodni akarsz akkor azt javaslom, hogy sulyzos edzessel kombinald mert a fegyencedzessel nem epitesz tomeget. Pl. a fekvotamaszok mellett csinalhatsz fekvenyomast, meg vallazni es bicepszezni-tricepszezni sem art mellette. Vagy vegezd csak a fegyencedzest de intenzivebben.

2011. okt. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd dilidnyuszit segítőkész lány.
2011. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 escrogar ***** válasza:
nem tudok kombinálni a kettőt, a meztelen harcos a nap folyamán elosztott gyakorlatokra épít, míg a fegyencedzés a jól megszokott "heti x-szer edzés" eszméjére.
2011. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
ééééén vagyok a meztelen harcos...gyilkos pöc..söm a földi ér
2014. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!