Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit mozgat a futás? Több lent.

Mit mozgat a futás? Több lent.

Figyelt kérdés

Rendszeresen, szinte minden nap járok futni, elsősorban a combomról, fenekemről és hasamról szeretnék leadni. Minden futás után érzem, hogy fáradt a vádlim, de pl. a combomban semmit sem érzek, pedig gyorsan futok és legalább fél órát.

Konkrétan a testem melyik részét mozgatja meg a futás, illetve van-e így esélyem a combomról meg a hasamról fogyni?

16/L


2011. okt. 14. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Az úszás mellett a futás is egy olyan mozgásforma, ami szinte minden létező izmodat megmozgatja.

És nincs esélyed csak a combodról és a hasadról fogyni. Helyi zsírégetés nincs. Diétázni kell és aerob mozgást végezni.

2011. okt. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

a melleidet, feltéve, h vannak és nem hordasz melltartót :D


ha fél órákat futsz, akkor biztos, hogy nem futsz gyorsan.

2011. okt. 14. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2. válaszoló:

nem zárja ki a kettő egymást, én kezdő futó vagyok 16 éves (fiú) és fél órákat lefutok én is, 10-11km/h-val, ami szerintem nem olyan lassú.

2011. okt. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!