Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kung fu-t hogy tanulhatnám...

Kung fu-t hogy tanulhatnám meg az inerneten keresztül?

Figyelt kérdés
Kung fu-t szeretnék tanulni az interneten, mert ahol lakok nincsenek ilyen edzések. Valaki nem tudna nekem mutatni olyan oldalakat/videókat/akár film letöltéseket ahol meg tudnám tanulni egyedül interneten keresztül? =)
2011. okt. 17. 19:55
1 2 3
 11/27 Gyöke válasza:
En tanultam Kung Fut es neten keresztul nem lehet! Edzesen is meg az edzo gyurte a kezem jo iranyba! Eleg nehez sport!
2011. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

elég nehéz sport.. ez tetszett.


Kérdező: (kis kínai nyelvlecke) kung-fu = kemény munka. keményen dolgozni nem lehet megtanulni netről.


amire te gondolhatsz, az a kínai harcművészetek elterjedt megnevezése, egyébként ezeket wushunak hívják (van egy ilyen stílus vagy küzdősport is, de az más) tehát a wushu harcművészeteket jelent.

nehéz általánosítani, mert szűkítve is több 100 kínai harcművészet van. van ami jó, van ami kevésbé, hivatalosan minden harcművészet, küzdősport egyformán jó, csak szívvel lélekkel csináld ^^ aki ezt kitalálta, az már túl volt némi boldogságdrogon. na mindegy.

tehát nem mindegy mit tanulsz, azt meg ugye nem gondolod komolyan, hogy harcművészetet netről, videókból megtanulnál? mert akkor te lennél az első, akinek ez sikerül, de nem az első, aki ezzel próbálkozik :)

de próbáld meg gyorsabbal: gyakorolj ökölvívást fél évig netről, utána állj ki egy kezdő boxolóval. a végeredmény könnyen kitalálható lesz. na most harcművészetekkel ezt hatványozd..

vagy tanulj valamit, amit oktatnának is a közeledben, vagy eddz addig mást, amíg nem találsz rendes kungfu (wushu) oktatást.

2011. okt. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Igen ez mondhatni a tökéletes válasz
2011. okt. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:

Tessék-

http://www.youtube.com/watch?v=9UFV0IvTAr0&feature=related

Ezt gyakorold ki haverokkal és király leszel.

2011. okt. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
ezt nevezik Stratégiának, a 3. leghalálosabb dolog az edzőm, Késes Krisz és én utánam.
2011. okt. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Tessék kérdező, máris tanultál valamit :D
2011. okt. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

Amugy én segítséget vártam volna (amit mondjuk meg is kaptam par ebertol) de nem okoskodasokat... xd

Mindegy azért koszonom gondolom ertelmes valaszokat nem nagyon fogok kapni..

Am tetszett ez a video: http://www.youtube.com/watch?v=9UFV0IvTAr0&feature=related

Ilyet meg kuldhetnetek=)))

2011. okt. 18. 15:11
 19/27 anonim ***** válasza:
2011. okt. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=6WlT9mqHTWI


segítséget?

ha pesti vagy akkor segíthetek megérteni, mi a különbség a valós harc és a tanult videók alkalmazása között.

2011. okt. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!