Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Taurus 44 Magnumot venni?

Figyelt kérdés
és mennyi az ára a hivatalos oldalon 722 dolcsi (amcsi oldal)
2011. okt. 24. 17:33
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:
vagy ilyenkor nekem kéne az oktató szerepébe lenni?
2011. okt. 24. 20:48
 22/43 dirtboy ***** válasza:
100%
ha lövészeti oktató akkor te tanítanál szóval te lennél az oktató.
2011. okt. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 dirtboy ***** válasza:
100%

nincs kibúvó,nincs kiskapu.

mondtam hogy macerás dolog ez a fegyverügy.

majd rájössz az fegyverjártasságinál,ott elmondják majd és elmegy a kedved tőle.

2011. okt. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
nem tudom nagyon sok a macera + a 3 év vagy felcsapk zsarunak ami amúgy ki van zárva
2011. okt. 24. 20:59
 25/43 A kérdező kommentje:
*csapok
2011. okt. 24. 21:00
 26/43 A kérdező kommentje:
persze de az embernek az életkedve elmegy de ezeket megcsinálnám még talán élvezném is de 3 évet várni arra hogy emberi, saját választású fegyverem legyen és kiskapu biztos van
2011. okt. 24. 21:02
 27/43 dirtboy ***** válasza:
100%

nem is baj hogy ez így van,gondolj bele ha könnyen hozzá lehetne jutni mi lenne itt.

valaki be kattan és lövöldözne össze vissza csak azért mert depis vagy elgurult a gyógyszere.

te meg nem tudsz tenni semmit mert a 280m/s lövedék gyorsabb mint te vagy.

jobb ez így,inkább ne játsszon senki fegyverrel csak azért mert tetszik neki mint hogy aztán úton útfélen fegyveres embereket lehessen látni.

vannak emberek akin észre sem lehet venni a hajlamot a be kattanásra ilyenek az öngyilkosok is akik azért lesznek öngyilkosok mert a barátnőjük elhagyta.

mi van ha egy ilyen még el is kezed lövöldözni,vagy a volt barátnője új barátját aki esetleg te vagy fogja és szépen agyonlövi mert ép ott van a szekrényében egy fegyver.

jobb ez így hidd el.

2011. okt. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 A kérdező kommentje:

XD nem hiszed el mostani barátnőm volt pasijának illegálisan van fegyvere

elkezdtem félni


nincs olyan megoldás hogy hobbilövészet?

2011. okt. 24. 21:17
 29/43 dirtboy ***** válasza:
100%

de van,lőtéren kell csinálni és feltétele a fegyverjártassági,azaz hogy tudod kezelni a fegyvert és nem fogsz véletlenül lelőni senkit.

lőtéren lehet hobbi szinten is lőni nem muszáj versenyszerűen meg szinten csinálni.

2011. okt. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 A kérdező kommentje:
ja ha 5-böl egyszer eltalálom a táblát addig jó amíg a mellettem lévő ember biztonságban van és ez a hobbi színű lövészet megengedi hogy magnumot vegyek?
2011. okt. 24. 21:23
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!