Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hol lehet Magyarországon...

Hol lehet Magyarországon Taurus 44 Magnumot venni?

Figyelt kérdés
és mennyi az ára a hivatalos oldalon 722 dolcsi (amcsi oldal)
2011. okt. 24. 17:33
1 2 3 4 5
 31/43 dirtboy ***** válasza:
100%

hát olyan kis kapu van hogy illegálisan beszerezni de ha lebuksz akkor mész a sittre,annyit nem ér az egész.

elég ha egy rosszakaród bejelent a rendőrségen már megy a házkutatás.

arról nem is beszélve hogy még lőszert sem vehetsz boltban szóval azt is illegálisan kell intézni ha elfogy.

ne menny bele ilyenbe,túl fiatal vagy még most menőnek gondolod de majd rájössz hogy nem olyan jó buli az.

2011. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 dirtboy ***** válasza:
100%

hogy engedné meg a hobbi lövészet?

gondolkozz már,ha sportlövőnek nem lehet csak 3év és jó eredmény után akkor egy hobbi lövőnek hogy elehetne?

2011. okt. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:

jó buli lenne ha nem lenne ilyen nehéz és időigényes mondom 3 év az életemből? azért hogy vegyek valamit? akár három év múlva nem akarok venni tehát kidobtam az ablakon egy csomó időt, energiát


illegálisan nem szerzem be mert nem szeretem a börtönkosztot

2011. okt. 24. 21:30
 34/43 A kérdező kommentje:
kimegyek Amerikába bemegyek az első boltba és egy csípsz mellé veszek egy magnumot...
2011. okt. 24. 21:31
 35/43 dirtboy ***** válasza:
100%
okos döntés
2011. okt. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 A kérdező kommentje:
meg nem értem itt így felfújják ott meg minden hülye vehet
2011. okt. 24. 21:33
 37/43 dirtboy ***** válasza:
100%
attól hogy kimész még nem leszel amerikai állampolgár,de az elgondolás részben jó mert Amerikában tényleg mások a jogszabályok és ott könnyebb fegyverhez jutni,viszont akkor már ott is kell maradnod.
2011. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 dirtboy ***** válasza:
100%

és nézd is meg mire viszik ott,lövöldözés meg gyilkolás nélkül nem is telhet el egy óra sem egy amerikai városban.

itt legalább eltudsz szaladni ha valaki megakar késelni,ott még azt sem.

2011. okt. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

ott bárki vehet fegyvert úgy tudom nem viselheti de otthon bárki tarthat önvédelemre


nem tudom tudtod e ott milyen iskolái vannak az embereknek és bárki vehet fegyvert csomó hülye egy-rakáson+nemzeti öntudat

itt remek koponyájú emberek többé kevésbé szegényes nemzeti öntudattal és nekünk olyan nehéz venni egy fegyvert mint lefutni egy maratont megmászni az everesztet elúszni Amerikába ott venni fegyvert és visszaúszni

2011. okt. 24. 21:38
 40/43 dirtboy ***** válasza:
100%

de ott hiába veszed meg itthon még a szabályok miatt nem tarthatod meg.

lényegtelen hogy hol veszed ha haza hozod az itteni szabályok az érvényesek.

ennyi erővel irakban is vehetnéd ott mondjuk venni sem kéne csak beöltözöl ottani ruhába be koszolod magad és a kezedbe nyomnak egy kalasnyikovot.

az a tuti hely mi?

:)

2011. okt. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!