Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik harcművészet vagy...

Melyik harcművészet vagy küzdősport a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy melyik hm-el vagy ks-el lehet kevesebb idő alatt minnél jobb eredményt elérni támadásban vagy védekezésben vagy épp mind kettőben.
2011. okt. 24. 20:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Vitalijnak is a "kisujjában van" az emberi test elpusztítása. Csupasz ököllel egy jobbegyenes v. balhorog tőle azt hiszem, maradandó károsodást, vagy még rosszabbat okozna egy 60-70 kilós kínai mesternek is. Egyébként (mivel profi nehézsúlyú világbajnok) nevezhetjük őt is egy stílus vezető mesterének.:)
2011. okt. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

kérdezz meg egy boxolót (ha ökölvívó vagy akkor magad is tudod) milyen sérülékeny a puszta ököl.

és nem, a gyilkolás sokkal többet igényel ütőerőnél, mert szimpla ütés elől egy másik boxoló is kitérhet, plusz védekezik.. ezért írtam a szemét módszereket. amik nem arról szólnak, hogy fullba arcon vágsz valakit. nem tudom mennyit tudsz ezekről, de ha azt mondom szinte érintésnél alig erősebb ütéssel is meg lehet törni egy ember feledzett hasának védelmét, vagy szemléletesebben, kisujjal is ki lehet tolni valakinek a szemét.. még egy box istennek is :D

2011. okt. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"szinte érintésnél alig erősebb ütéssel is meg lehet törni egy ember feledzett hasának védelmét, vagy szemléletesebben, kisujjal is ki lehet tolni valakinek a szemét.. még egy box istennek is :D"



http://www.youtube.com/watch?v=iHV81eyYGqM&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=mwERttjY3KA

Hogyan? Nem nagyon van itt idő, sem lehetőség szemet kinyomni, sem ún. testüregnyomást kivitelezni. És ezzel nem azt akarom mondani, hogy a box mindenekfelett, vagy hogy a wudang kung-fu rossz. Csak szeretek a földön járni, és nem túlmisztifikálni bizonyos dolgokat, csak azért, mert az pl. kínai.

2011. okt. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Tyson - ha 2 test más olyan közel kerül, mint a 2. videón, és belharc alakul ki, innen már csak ki kell billenteni az egyensúlyából az embert (nem nehéz, pláne hogy nem ez ellen gyakorolt) és földön elintézni. elismerem, hogy az ökölvívók jól ütnek, de ezen túl is van világ, és itt a sima ütés már csak egy alaptechnika.
2011. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
1. videó - szerintem ez alap box technika lehet, bár személyes megjegyzésként hozzátenném, hogy ügyesen kivitelezve. egyébként kifa.sz az aki meg se mozdul amíg arcon ütik? .. nyilván nem lassú embereket kellene alapul venni, a másik srácon viszont látszik, hogy jól mozog.
2011. okt. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Csá Aczél gyere fel msn-re!


Késes Krisz

2011. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

most hogy újra nézem a videót mr. karate man-ról..

hogy tartja az a kezét hogy törnék sz.arrá az ujjait? először azt hittem valami kravmagás f.asz, de á.. valami kamu karatés. reakció hogy mozdulnak felé az luxus.. ezeket ne keverjük már harcosokkal.. szégyen, hogy egy ilyen gyakorlott boxolónak le

2011. okt. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

... le kellett vernie egy ilyen pondrót. vagy nem pondró, csak szimplán amatőr.


hello Krisz! fenn vagyok messengeren, de mivel olyan kiba.szott sz.ar szutyok az egész, hogy 4 percenként kilép és vissza kell lépnem, nem vagyok biztos benne, hogy látod ha írok.

2011. okt. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 3rdeye ***** válasza:
41%
fogjátok már fel, hogy azt a főapátot meg sem tudná ütni egyik sem! még a kisujja is úgy fel van eddzve, hogy belevágja az ember torkába, és ennyi volt!
2011. okt. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
79%
;) Ja! Ha felveszi a féllábon álló sz.aróflamingó állást, akkor meneküljön mindenki! Arról nem beszélve, hogy biztos tud levitálni is. :)
2011. okt. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!