Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az edzéstervemmel van valami gáz?

Az edzéstervemmel van valami gáz?

Figyelt kérdés

16 és vagyok, 190 centi 81 kiló. 2 éve kondizok rendszeresen. Kb. fél éve rendberaktam az étkezésem, tömegnövelőt, proteint és kreatint használok mégse érem magamon a szükséges fejlődést. A táplálkozással nincs gond. A mostani izomzatomatis csak nagyon nehezen tudtam kiépíteni, nemtudom jó ez a terv?:

1. nap

bemelegítés 10 perc bicikli

Hát:

 húzódzkodás tarkóhoz, széles fogással 4x8-6

 fej mögé széles fogással lehúzás csigán 4x8-6 (112.5-125font)

 evezés hátgépen 4x8-6 (137.5-150font)

 fűrészelés egykezessel 4x8-6 (15-17.5kg)

 hiperextensio, mély hátizom súllyal 4x15

Bicepsz:

 állig húzás bicepszre kis rúddal 4x8-6 (10-12.5kg)

 scott-padon francia rúddal 4x8-6 (15-17.5kg)

 koncentrált 4x8-6 (10-12.5kg)

Has:

 hasprés 1x100

 felülés 2x50

 felülés oldalra 1x20

________________________________________________________________

2. nap

bemelegítés 5 perc futógépen, húzódzkodás, fekvenyomás, nyújtás

Mell:

 fekvenyomás padon 20 (rúd), 10 (20kg), 4x5 (40kg), x (40-50-60kg)

 45-os padon tárogatás 4x8-6 (12.5-15kg)

 mellgép-fly 4x8-6 (62.5-75font)

 áthúzás padon fekve egykezessel 4x8-6 (15-17.5kg)

Tricepsz:

 tolódzkodás 4x8-6 (2-0font)

 kötéllel lenyomás csigán 4x8-6 (7-8font)

 szabadsúllyal egy kézzel fej mögül kinyomás 4x8-6 (8-9kg)

 lórúgás egy kézzel 4x8-6 (10-12.5kg)

Has:

 hasprés 1x100

 felülés 2x50

 felülés oldalra 1x20



________________________________________________________________

3. nap

bemelegítés 5-10 perc futógépen

Váll:

 ülve nyomás keretben fej fölé 4x8-6 (10-15kg)

 ülve nyomás vállgépen 4x8-6 (62.5-75font)

 oldalemelés két kézzel 4x8-6 (8-9kg)

 oldalemelés döntött törzzsel 4x8-6 (7-8kg)

 csuklyára egyenes rúddal vállvonogatás közepes rúddal 4x20 (20kg)

 egykezessel vállvonogatás 4x20 (20kg)

 csigán mellig húzás 4x10-12 (8-7font)

Has:

 hasprés 1x100

 felülés 2x50

 felülés oldalra 1x20


2011. okt. 26. 16:40
1 2 3
 11/21 dirtboy ***** válasza:

A válasz írója 58%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:04


én eddig udvarias voltam de most már lődd le magad,mi a f aszért akarod lebeszélni a kérdezőt?

itt feltesznek egy kérdést és te válaszolsz,ez a folyamat.

nem pedig bedumálni neki hogy hagyd az edzést jó vagy te így is.

kit érdekel hogy te mit gondolsz? az a lényeg hogy a kérdező edzeni akar és kész.erre vár normális válaszokat és nem hülyeségeket.

mi az hogy ne edzen lábat?

azért mert te gyenge vagy a lábedzéshez nem kell lebeszélni róla másokat.

gondolom te vagy az a 58%os aki egy másik kérdésnél írta hogy nyomassátok a szintetikus szarokat.

ahhoz is gratulálok,nagyon ügyes hozzá szólás volt.

örülnék ha máskor normálisan válaszolnál a másiknak ha kérdez valamit és ne az egyéni hülye véleményedet írogasd hanem azt amit kérdez a kérdező.

ha az nem megy akkor hagyd a kondis kérdéseket meg nekem meg azoknak aki értenek is hozzá és tudják hogy miből áll a táplálék kiegészítő,te meg avelj át másik kategóriába trollkodni ne itt rontsd a levegőt.


még hogy ne lábazon,a pofám le szakad, ilyet írni

2011. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Zakathol ***** válasza:

Ha nincs lábedzés és a fejlődés abbamarad, akkor ez az első számú gyanúsított.

Egy bizonyos idő után a lábad edzése nélkül nem fogsz tudni normálisan fejlődni. Ez biológia és sokak által tapasztalt jelenség.

Tény - ha szabad így fogalmaznom.

2011. okt. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
ez hülyeség sztem... akk ennyi erővel nem gyúrok a nyelvemre, akk nem fogok fejlődni? mi támasztja alá? megindoklod elhiszem.
2011. okt. 26. 21:49
 14/21 Zakathol ***** válasza:
Egyszer már kifejtettem egy másik kérdésnél 10000sorban, hogy miért van így: A lábad a tested fele... Ráadásul a combizom a test legnagyobb izomcsoportja. A láb edzésével rengeteg növekedési hormont tud a szervezet termelni - ami a mostani edzésedhez képest még egy jókora adag...innentől már egy kis intelligencia kérdése és rájössz...
2011. okt. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

keresgéltem egy kicsit, erre érdemes lenne áttérnem?

[link]

2011. okt. 27. 16:07
 16/21 Zakathol ***** válasza:

Nem tudom miféle gondolatok keringenek benned a különböző edzéstervekkel kapcsolatban, de azt hiszem ki kell, hogy ábrándítsalak: Nincs tömegnövelő/szálkásító edzésterv.

Az edzés csak stimulust ad az izmoknak, ahhoz, hogy nőjjenek, kaja és megfelelő regenerációs idő kell. Ha nem nősz, akkor vagy szar az étrended vagy túledzed magad.


Egyébként olyan jól elrészletezgeted itt a különböző edzésterveket, de az étrended (mennyiségekkel együtt) is leírhatnád, hogy teljes legyen a kép.

2011. okt. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
eddig ugyanúgy voltam mint te... hogy az edzés teljesen mindegy hogy milyen ezért szinte csak a kajára fektettem a hangsúlyt és csináltam egy alap tömegnövelést. A kajával nincs gond azt elhiheted, viszont ha nem fejlődik rendesen az ember elgondolkodik hogy talán az edzéssel van a gáz :/
2011. okt. 27. 16:28
 18/21 anonim ***** válasza:

1000-ből ezer fiatal testépítőnél a kajával vagy a pihenőidővel van a gond, de én elhiszem hogy a kajálás nálad mintaszerű, elvégre elég profi vagy már.

[link]

2011. okt. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
a pihenőidővel mi a gáz? hétfőn, szerdán és csütörtökön edzek, az edzéstervet tudjátok... más sportot nem űzök
2011. okt. 29. 11:20
 20/21 anonim ***** válasza:

NEM tudom mi a gáz, azt tapasztaltam, hogy sokan nem pihennek eleget -> ebben nagy szerepet játszik az alvás hiány, nem csak a két edzés közti pihenési idő.

de a kulcs az étrend tudtommal, ahogy profi oldalakon le van írva, ha valaki nem növekedik (pedig még genetikai határról nem beszélhetünk nála) akkor nem eszik, ez tény. ha enne, akkor gyarapodna mindenki.

2011. okt. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!