Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi év gyúrás után kezdhete...

Mennyi év gyúrás után kezdhetek szteroidozni? :D

Figyelt kérdés
14f vok és kb fél éve tolom a vasakat has kar mell(+ néha váll).mennyi év edzés után kezdhetek szteroidot szedni?:D gondolom ilyenkor még nem lehet de akk mikor?és mi lenne a megfelelő danabol v melyik?lécci tapasztaltak irjanak xd kösz
2011. okt. 27. 20:27
1 2
 1/12 dirtboy ***** válasza:
100%
majd akkor ha már elérted a genetikai határodat és úgy gondolod hogy profi szintre szeretnéd emelni a testépítésedet,azaz versenyezni akarsz a legnagyobb kategóriákban.
2011. okt. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..


Ha SP szeretnél lenni akkor hajrá mert ilyen edzéssel sosem leszel SP.


üdvözletem.

2011. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

[link]


bocsi ez a link kell csak előbb félrelinkeltem és most vettem észre :)


Hajrá!

2011. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyen hamar, és mennyire szeretnéd tönkretenni magad. Ha már gyerekként ki akarod nyírni magad, akkor a lehető leghamarabb szerezd be az első adagot.

[link]

2011. okt. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
dirtboy: túl kedves vagy... :D
2011. okt. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%

profi szintű testépítés ha groteszkre gyúrja magát?


amúgy gyúrj ezerrel és ha elüt egy autó akkor emlékezz vissza azokra a csodás napokra amit a kondiban töltöttél a szeretteid helyett :D

2011. okt. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
14 évesen szteroid? ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁáá most majdnem a falnak mentem. Enyhén szólva nem sok értelem szorult beléd. Nem évben mérik, hanem fejlődésben. Ha csak 60-70 kilóval tudsz adott esetben fekve nyomni, és arra rákoxolsz, akkor mit gondolsz mi lesz belőled? A válasz: nagy nulla. Ezt olyanoknak van értelme használni, akiknek van egy nagy tömegük, és már valóban elérték teljesítőképességük határát, nem kis girnyó idiótáknak találták ki. Egyébként ha valaki normálisan használja, semmi baja nem lesz tőle (ez inkább az "így akarsz kinézni?" felfogásúaknak szól.
2011. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az én elgondolásom szerint nem létezik olyan, hogy HATÁR mert mindíg képes az ember fejlődni akár tömegben akár szépségben és szerintem a szépségben és kidolgozottságban van a hangsúly mert kit érdekel az ha te 200kg vagy? a szíved sem bírná.. inkább legyél MAX 100-110kg de az úgy kidolgozva mint semmi más.. na ha azt elérted még attól is lehet jobbat mert mindíg lehet jobbat kihozni a testépítésben nincs olyan, hogy "ettől a formámtól nem létezik jobb ez a tökéletes ettől már jobb nem lehet" ez hülyesség. A KOX is nagy hülyesség a lusta disznóknak van akik még ha normálisan használják akkor sem szabadna mert azért szedik mert lusták olyan intenzitással edzeni már ami fejlődést okoz akárkiről is legyen szó és akármennyire teszi oda magát a kox-hoz azért nyúl mert lassú a fejlődésben és fel akarja gyorsítani, hogy minnél hamarabb legyen "tökéletes" ami nem is létezik..
2011. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor kezdheted,ha már havi 2kilódba fáj a kaja+kieg és nem tudsz fejlődni.
2011. okt. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kezdjük ott hogy ha 14 évesen elkezdesz keményen gyúrni megáll a növekedésed... 16-17 évesen kell elkezdeni gyúrni
2011. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!