Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ennek mi lesz az eredménye?...

Ennek mi lesz az eredménye? [fekvenyomás téma]

Figyelt kérdés

Minden nap fél-egy órácska fekvenyomás (10-15 percekre bontva, tehát nem egyszerre) úgy, hogy a végén a felrakott súly alatt már csuklik össze a kezem?

Tehát milyen eredményt érek ezzel el és mennyi idő alatt?


2011. okt. 28. 13:08
1 2 3
 11/21 dirtboy ***** válasza:

a vakolatos vödör feladáshoz pont nem mellizom kell leginkább én szerintem.

talán a kettlebell edzéssel tudnál a leghatékonyabb feladni egy vödröt.

annak nézz majd utána.

2011. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Megint oda lyukadtunk ki, hogy ha vödröt szeretnél feladni álványra akkor nem mellre kell a hangsúlyt fektetni hanem az egész testedre.. Magyarúl: Kell Hát és törzs izomzat, hogy megtartsad az egyensúlyt, kell karizom, hogy a vödröt elbírd és kell teljes láb izom, hogy ne roskadj össze ha egy 20kg-os vödröt emelsz föl és tartanod kell 5mp-ig. Teljes testet kell edzened mert egyik izmod sem működik különállóként hanem az összes együtt öszhangba dolgozik mert így van kitalálva, hogy minden izomnak van köze a másikhoz akárki bármit mond és te ezt a tökéletes harmóniát szeretnéd elrontani azzal, hogy csak a melledet erősíted meg csak ugyanis el sem tudod képzelni, hogy egy ilyen vödör felemelésekkor még a füled mögött lévő legapróbb és ismeretlenebb izom is dolgozik.
2011. okt. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
160 kilót elemeltem a földtől és kiegyenesedtem vele úgy, hogy soha nem foglalkoztam a törzsem erősítésével. A hátamra különösebb figyelmet nem akarok fordítani, amúgy is akkora, mint egy karámajtó. 210 centis rudat kellett vennem emiatt. Lábazni meg nincs kedvem még. Majd sorra kerül az is. Mint írtam, nem akarok senkinek megfelelni, arra edzek, amire úgy érzem, hogy kell. Az optikai hatáson úgyis látszik majd melyik testrészre kell "rámennem", na meg ha dolgozok és kifáradok egy bizonyos ponton, az lesz a következő terület. Én nem fogom ennyire "katonásan" fel ezt az egészet.
2011. okt. 28. 14:44
 14/21 dirtboy ***** válasza:
100%

nekem mindegy,figyu te kérdezted mi csak próbáltunk segíteni,de csak azon lehet segíteni aki hagyja.

a fő kérdésedre megkaptad a választ vagyis azt hogy nem jó és ne csináld úgy.

a továbbiakban sok sikert kívánok de én itt kiszálltam

2011. okt. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
És a vödör emelgetéstől úgy érzed, hogy kifárd a melled? mert ezek szerint azért edzel mell-re csak.
2011. okt. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
2%
Dirtboynak és Boffnak a sok testedzés, és lábedzés mellett ajánlom, hogy gyúrjanak is most már kicsit agyra is, mert a helyesírás sem megy még igazán...
2011. okt. 28. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 dirtboy ***** válasza:

ma 17:36

pont ez az amit leszarok de azért köszönjük Emese hogy itt voltál de még jobb hogy ha elmész ,csá


mostanság úgy veszem észre divatba jött ez a helyesírás szöveg,már mindenhol ezt látni és nem a válasz tartalma a lényeg hanem az hogy helyesen van e begépelve.

örülj hogy te faszául írsz aztán maradj csendbe mert senki nem kíváncsi szerintem az ilyen off véleményekre.

majd ha a kérdező azt kéri majd akkor átírom de ilyen idegen f asztudja kik akik a témához hozzá sem tudnak szólni azért ne dumáljanak már.

menj át az egyébtémába ott trollkodj meg off-olj engem meg BoFF-ot meg hagy segíteni az embereken.

2011. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a választ, sejtettem én, hogy nem kéne így, de mondom egy próbát (vagyis egy kérdést) megér.
2011. okt. 28. 17:57
 19/21 anonim ***** válasza:
nem trollkodok, és az sem zavar, ha kisbetűvel vannak írva a mondatok, de az már kicsit kibassza a biztit, ha a kell-et úgy írod, hogy kel, boss pedig ez a mell-re... nagyon vicces is, és eléggé elszomorító is
2011. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 dirtboy ***** válasza:

nem tudom miféle ember vagy, de engem a sok kretén kérdés /nem a tiéd kérdező/ szinte mindegyik kategóriába az sokkal idegesítőbb mint hogy elvan gépelve a szöveg egy segítőkész ember válaszában.

ha mindegyiknek beszólnék úgy mint azt te tetted akkor egész nap nekik irkálgathatnék ahelyett hogy értelmes válaszokat adok kérdésekre.

2011. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!