Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás előtt vagy után érdemese...

Lee12 kérdése:

Futás előtt vagy után érdemesebb edzeni (súlyzók+hasizom) Futás előtt csináljam és úgy menjek futni vagy futás után csináljam vagy inkább pár óra eltéréssel a futáshoz képest?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 20:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%

Ne egy napon csináld.

Súlyzós edzés után jelentős kajamennyiség kell, utána futni igencsak gázos. Súlyzós edzéshez meg nem érdemes futás után üres gyomorral, fáradtan nekiállni. Ha már mindenképp egy napon akarod, akkor teljen el közte pár óra, kajálj egy jót, és csak utána kezdj el edzeni.

2011. máj. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
56%
Hasizom futás után hatásos Rubint Réka szerint.
2011. máj. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
futàs utàn
2011. máj. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Van aki kardio edzést használ bemelegítésnek! Első a futás aztán a súlyzós játék.
2011. máj. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Először futás, hogy beindítsd a zsírégetést és felvidd a pulzust, aztán a súlyzó a formáláshoz. Én is úgy szoktam, hogy fél óra futás, aztán egy fél óra torna vagy v.milyen torna dvd.
2011. máj. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

"Először futás, hogy beindítsd a zsírégetést és felvidd a pulzust, aztán a súlyzó a formáláshoz" Nem kis baromság.

Súlyzózás előtt nem kardiózunk, aerobozunk. Bemelegítés más téma, de az csak 5-10 perc. Súlyzós edzés után kis pihenő, esetleg iszol kis proteint és mehet.

2011. máj. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
először van a súlyzós edzés, utána pár per pihi glutamin vagy fehérje vagy semmi :D és utána a futás. ha testzsír csökkentése a cél akkor így csináld, gondolom az, bár nem írtad.
2011. máj. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Fiúk, le ne szedjétek már a fejem. Gyanítom, hogy nem testépítő céllal kérdezte a kérdező, hanem fogyókúra miatt.Én egy általános kérdésre válaszoltam, ti meg már szinte konkrét edzéstervet adtok neki? Én sem tudom, mennyi időt szánt futásra/súlyzózásra, ti sem. Akkor nem kéne lebaromságozni, nemde?
2011. máj. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kicsit fogyni is szeretnék (csak 2 kiló fölösleg van) de utána izmot is szeretnék szerezni
2011. máj. 20. 20:12
 10/12 anonim ***** válasza:

tegnap 09:45

Nem akartam leharapni a fejed, csak amit mondtál biológia nem úgy működik, ezért baromság :)

Ezt a 2 kiló fölösleget nem tudom honnan szeded, de garantálom nem annyi van rajtad. 2 kiló fogyással meg felesleges foglalkoznod, kezdj neki az izom felpakoláshoz.

2011. máj. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!