Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A karamon az izom 32 cm ez jó...

A karamon az izom 32 cm ez jó vagy kevés 16 éves vagyok?

Figyelt kérdés
2011. nov. 3. 17:51
1 2 3
 1/25 dirtboy ***** válasza:

ha téged zavar hogy 32-es akkor kezdj el kondizni de ne csak kara.

ennyi

2011. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 dirtboy ***** válasza:
/de ne csak karra/
2011. nov. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:

Hát arra a kérdésedre, hogy 16 éves vagy-e, nem tudom a választ, ezt kérdezd meg szüleidtől.


Az meg komolyan érdekel, hogyan számítottad ki, hogy 32 cm az izom a karodon. Hogy? Hosszúság, magasság? Vagy tömör izom a karod? Esetleg ÁTMÉRŐ???? Hmmmm.


Az megint csak értelmetlen, hogy jó, vagy kevés? Testépítőhöz képest kevés. Nekem jó, mert igazából leszarom. Esetleg ha tudnánk, hogy mióta gyúrsz, ha gyúrsz, és honnan kezdted, akkor már lehetne valamit mondani.


Azt kell mondanom, ennek a kérdésnek annyi értelme van, mint amennyi ész egy ceruzavégi radírba szorult.

2011. nov. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Járok én kondiba csak hószúak a kezeim nagyon
2011. nov. 3. 18:06
 5/25 A kérdező kommentje:
Akkor minek szóltál hózá
2011. nov. 3. 18:07
 6/25 A kérdező kommentje:
A tömör izom 32 cm
2011. nov. 3. 18:08
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

azért szólt hozzá, mert trollkodik :)


Amúgy tényleg kevés.

2011. nov. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Geri1985 ***** válasza:
Minden, ahogy ez is viszonyítás kérdése! Bár én se értem igazán mire gondoltál azzal a "32 cm-rel", gondolom a felkarod kerületére. Az én szubjektív véleményem az, hogy ne gyúrni kezdj el, hanem inkább boxolni járj( hagyományos, muay-thai, kick box), mert akár hiszed akár nem lehetsz te 100 kg és nyomhatsz fekve 130-al az csak addig lesz elég amíg egy boxolóval nem kerülsz szembe. Gyúrtam én is egy jó ideig és hidd el a box után látva, csak bohóckodás a gyúrás. Bár kiegészítésnek talán megfelelő. Még fiatal vagy, a döntés te rajtad áll.
2011. nov. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, hogy mindenki azt hiszi, hogy egy testépítő azért akar izmos lenni, hogy verekedhessen...


Kérdező: A kérdésed nagyon relatív.

2011. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"akár hiszed akár nem lehetsz te 100 kg és nyomhatsz fekve 130-al az csak addig lesz elég amíg egy boxolóval nem kerülsz szembe"


Lehet, de mondhatnánk azt is hogy boxolhatsz te akármilyen jól meg üthetsz akármilyen erőset, amíg egy ilyenolyan harcművésszel nem kerülsz szembe.. :D nem értek hozzá amúgy, lényeg hogy mindenki azt csinálja, amot a legjobban szeret(ne).

2011. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!