Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mondanátok küzdősportokat?

Mondanátok küzdősportokat?

Figyelt kérdés

Hasonlókra gondolok:

-Thai Box

-Kikc Box

-Aikido


stb.


2011. nov. 3. 19:51
 1/10 Geri1985 ***** válasza:
Üdv! Én Muay-thait űzöm egy jó ideje. Én azt tudom ajánlani neked, persze én elfogult is vagyok e miatt. Egy biztos, olyan teamet válassz ahol az edző rég és profi módon űzi a sportot. Lehet majd meg kell fizetni az árát, de idővel megéri. Minden agressziódat le tudod vezetni az edzések alatt, és az utcára kitisztult fejjel lépsz ki. Az erőnléted ha keményen edzel iszonyatosan megerősödik, és minden reggel fitten kelsz akármennyire is elfáradtál az edzéseken.
2011. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is muay thai-t űzök pár hónapja, csak az a gondom, hogy sok pénzbe kerül, és itt a városban nincs máshol thai box edzés, csak kick box, de az nem tetszik.
2011. nov. 3. 19:58
 3/10 Geri1985 ***** válasza:
Ha az edzés díjára gondolsz annak nálunk is van ára de profi az edzés. A felszereléseket meg 1x kell megvenni és ha 1x befektetsz minőségi felszerelésekbe akkor azok hosszú évekig, nem hónapokig, évekig kiszolgálnak! :)
2011. nov. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A felszerelés nagyjából megvan, fogvédő, bandázs. Kesztyű és lábvédő még nincs, az ottanit használom, az még egy ideig jó. De az edzés díj az elég drága. Tényleg ennyire megéri? Mert gondolom, hogy te már tapasztalt thai box-os vagy, ezért is kérdezem tőled.
2011. nov. 3. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:

Küzdősportok:Box,Kick-box,Thai-box,Karate,jeet kune doe,Savate,Birkózás,Brazil Jiu-jitsu,Tae-Kwon-doe,kempo,kendo,MMA(igazából szabályrendszer),vívás,k1(szintén csak szabályrendszer)

Harcművészetek:Jiu Jitsu(lehet vele versenyezni is),kung fu(minden ága),karate(szintén lehet vele versenyezni),capoeira(itthon nem jó),filippino kali,nindzsucu,aikido,judo(lehet vele versenyezni)

Önvédelmi rendszerek:Krav maga,defendo,wing tsun


ennyit ismerek :D

2011. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Geri1985 ***** válasza:
Muay-thait űzöm nem a kick boxot.:) Hidd el megéri, erősebb, robbanékonyabb, kitartóbb leszel és a koncentrációs képességed is nagy mértékben megnő. Arról már nem is beszélve, hogy (ne legyen így) ha valahol bajba kerülsz akkor felkészültem tudod megvédeni magad. De készülj fel, hogy az ostoba emberek csak az agressziót fogják látni ezekben a sportokban.
2011. nov. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Némileg aggresszívnek is kell lenni a Muay thaiban , mert ha megfélemlíted a másikat a folyamatos támadással akkor eléggé teirányítod a harcot onnantól kezdve meg elég jól vagy . Egy full offensive sport a Thai box kevés sportoló van aki passivan tolná , mert a legtöbb aki megpróbálja az kiszívja ,de mondjuk azért van egy kettő jó csak mondom nem a legeredményesebb általában .
2011. nov. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező!Igen,tényleg ennyire megéri!Hidd el,a jó edzés aranyat ér.
2011. nov. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mennyi az a nagyon drága edzés, ha szabad megkérdezni?
2011. nov. 4. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bent reháknál pl asszem egy havi bérlet 12 vagy 15 k asszem , mondjuk azok nem is szarral gurigáznak folyton külföldi versenyek első 3 helyből valami szóval nem szarért fizetsz
2011. nov. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!