Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 11éves vagyok mit edzek hogy...

11éves vagyok mit edzek hogy 14-18 éves koromra legyen valami izom rajtam?

Figyelt kérdés

Hány kilót emelgesek és menyit belőle egy nap? felülés,futás(most télen inkább nem futnák hidegbexD)

De viszont van benti biciklink hányas fokon tekerjem meg mennyit?Valami izmos csákó mondjon edzés modokat hogy miből mennyit csináljak.Előre is köszi bocs a helyesírási hibákért


2011. nov. 6. 20:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
11 évesen még az a dolgod, hogy legozzál (komolyan). Nincsenek még rendesen kifejlődve az izmaid stb. Sportolj valamit, fekvőzz stb. ez a te korodban még elég. 16-17 évesen (még akkor sem) de már kifejlődik valamennyire az izomzatod, akkor kezdj el gyúrni.
2011. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 dirtboy ***** válasza:

szemmennyit ne emelgess,a súlyemeléssel ráérsz majd 15-16 éves korodban foglalkozni.

addig sportolj valami mást pl.úszás,küzdősport stb.

2011. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:

NE súlyzózz azt még nem szabad ennyi idősen.

majd kb. 17 évesen kezd el az a legjobb kor rá szerintem.

Csak mozogj és ne tunyulj el annyi a lényeg.

2011. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Úszás a legjobb. Amúgy teljesen mindegy. Focizhatsz is, hiszen növeli az állóképességedet. Amihez kedved van. Súlyokat emelni ráérsz később is.
2011. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne kondizz még, inkább ússz!
2011. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Jó kösszi de az a baj hogy hétfőn hittan kedden magyar szakkör szerdán hittan.És csak pénteken meg szombaton mehetek ki játszani annya nem engedi mert szeretnénk megtartani az 5ösöm.De az úgy meg elég lenne hogy csütörtökön 2óra úszás szerintem nem szóval valamit kéne mozognom nem? Még pls válaszokat
2011. nov. 6. 21:38
 7/12 anonim ***** válasza:
akkor írunk neked erősítő gyakorlatokat, amiket minden este végezhetsz otthon. ez tetszik?
2011. nov. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Igen tetszik irjatok
2011. nov. 7. 11:56
 9/12 anonim ***** válasza:
még ma este megkapod.
2011. nov. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Várom
2011. nov. 7. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!