Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel kezdjem a tömegnövelést?

Mivel kezdjem a tömegnövelést?

Figyelt kérdés

Most fogok elkezdeni kondizni és arra vagyok kíváncsi hogy kezdésnek mivel kezdjem a tömegnövelést ha a kaja rendben van?

Ezeket néztem ki a tömegnövelők közül:

[link]

[link]

[link]

[link]


Vagy jobban járnék fehérje+dextróz/maltodextrin kombóval?

Ha igen akkor mit ajánlotok ami nem túl drága és egy kezdőnek hatásos?


2011. márc. 15. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyagilag mindenképpen jobban járnál, ha megveszed külön a fehérjét és veszel hozzá szőlőcukrot és/vagy maltodextrint. Plusz ha külön veszed meg, akkor tudsz variálni az arányokkal annak megfelelően, hogy éppen mire van szükséged.
2011. márc. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az adottságaim a következők ha a kérdés szempontjából érdekes:

24 éves vagyok 187 cm 81 kg

2011. márc. 15. 18:13
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz.Viszont a felsorolt tömegnövelőkben van kreatin is.Kezdetben látványos változást tudnak a sima tömegnövelők is okozni heti 3 intenzív edzés mellett?
2011. márc. 15. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
A tömegnövelőkbe elhanyagolható mennyiségü kreatin van.Én mindenképp a fehérje + malto+dextróz kombó.Amúgy kezdőként még nemkéne kreatin,ugyanis jó kaja/tömegnövelő mellett fejlődsz keményen.Majd ha kicsit nehezebben kezdesz fejlődni,akkor iktasd be a kúrákat.
2011. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kombót ajánlanám* lemaradt:P
2011. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Arra viszont kíváncsi vagyok,hogy kezdőként is érdemes tejsavóra beruházni vagy egy vegyes fehérje is megteszi?Gondolok itt pl.Cytoprora vagy power proteinre
2011. márc. 15. 18:37
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze,hogy érdemes:-) Az a legjobb.
2011. márc. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 clint ***** válasza:
nem olyan fontos, hogy savó legyen, a lényeg, hogy protein legyen. Amúgy a kiegészítők kezdetben nem olyan fontosak, majd ráérsz ezekkel foglalkozni, ha megállsz a fejlődésben. Az elején bármilyen terméktől fejlődni fogsz, még ha sima kaját tolsz edzés után akkor is. Én tíz éve amikor elkezdtem tej-tojás szölőcukor keveréket fogyasztottam edzés után és nőttem mint a gomba, azt se tudtam anno miaz a tejsavó. A hirtelen edzés hatására minden tápanyagot jól felvesz az izomzat. Ha most elkezdenék ilyen tejtojásos hülyeségeket inni, kb többet ártanék vele mint használok. Szal mindegy mit veszel, hajrá!!!
2011. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!