Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mivel motiváljátok magatoka...

Ti mivel motiváljátok magatokat, ha úgy érzitek, jobb lenne feladni? (sport)

Figyelt kérdés

Sajnos nem tartom azt a szintet ahol lennem kéne, és ha nem javul a teljesítményem, akkor az is lehet, hogy kiraknak a csapatból:(((

Néha már elegem van mindenből, szinte csak is ez jár a fejemben még akkor is ha épp nem edzésen vagyok. Úgy érzem tök béna vagyok, és esélyem sincs rá, hogy maradjak.

Az edzéseken a tükörbe sem merek már belenézni.

Az oktató is megjegyezte, hogy szedjem össze magamat.

De napról-napra csak egyre idegesebb vagyok:(

A csoport társaim jobbak nálam, én is lehetnék olyan "jó" mint ők, csak ahhoz nekem egy kicsit több idő kéne.

Ti mit tennétek a hellyemben?


2011. nov. 10. 00:38
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:

értem.

azt tudtad, hogy az egész élet arról fog szólni, hogy valamilyen szinten kiemelkedj a versenytársaid közül?

jobb esetben ez könnyen megy és nem kell ezen stresszelni, rosszabb esetben fél év munkanélküliség után mondjuk baromira az ember idegeire mehet.


amúgy ha eddig nem raktak ki, az nem jelenti azt, hogy nem vagy olyan végzetesen ügyetlen?

2011. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, és nem tartom versenytársaknak a csoport társaimat.

Egyébként meg lesz@arom, hogy ki mit gondol rólam. Soha nem érdekelt semmi, és nem is foglalkoztam senkivel. Egyedül csak a táncot veszem ennyire a szívemre.


"amúgy ha eddig nem raktak ki, az nem jelenti azt, hogy nem vagy olyan végzetesen ügyetlen?"


Nem tudom, hogy más mit gondol rólam valójában.

De szerintem azt, hogy béna vagyok.

2011. nov. 21. 21:47
 43/48 anonim ***** válasza:

szerintem meg sz.ard le.

benn vagy, akkor meg táncolj de próbálj élvezettel!

2011. nov. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 A kérdező kommentje:
Még bent vagyok, de ki tudja, hogy meddig:(((
2011. nov. 22. 02:36
 45/48 anonim ***** válasza:
nem csak te gondolod ezt?
2011. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 A kérdező kommentje:

Hát, nem tudom...

De most tök boldog vagyok:DDD

Történt valami és azért, de ide nem írom le, nehogy esetleg valaki rám ismerjen...

2011. nov. 23. 21:12
 47/48 anonim ***** válasza:

írd le privátban.

áááhh.. egyébként ma átfutott a fejemben, hogy jobban el kéne különíteni a privát életet a fórumostól. és azért a vezetéknév mint fórum név nem pont ezt szolgája. meg már a google is gyakorikérdéseket adja ki a becenevemre.. *csába.

pedig a mindennapi alteregóm annyira jól megkomponált, és annyira nem fér össze az itteni komolyabb írásokkal. noh, sebaj de mondd legalább veled mi jó történt, mert engem ma csak az emberek idiótasága fárasztott, és az egészhez végig mosolyogtam, tehááát.. mondjuk élőben jobban megvisel hogy nem küldöm el fenébe ha valaki hülye, fórumon meg elküldöm :D

2011. nov. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 A kérdező kommentje:
Oksa, akkor írok PM-et:)
2011. nov. 24. 19:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!