Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért boxolnak és ütnek olyan...

Miért boxolnak és ütnek olyan jól a cigányok (romák)?

Figyelt kérdés
A suliban sokszor megvállaznak 1-2 gyereket, nagy düh van bennük,és még aki küzdősportol magyar mondta, hogy ne kezdjünk ki velük,mert kiütnek a világból... Alapból gyúrás nélkül izmosak,és mindig feszítenek. Egyszer megvertek egy 17 éves nagyobb srácot, ketten 14 évesen, a gyerek 10 mp alatt földre került. Meg nagyon gyorsan ütnek... Miért nem bírunk velük? Engem megvállaztak,mert beszóltam az egyiknek,meg beijesztett, és azóta félek tőlük. Mitől boxolnak jól?

#roma #erő #box #romabox
2011. nov. 10. 01:00
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

ez a korábbi fejlődés baromság. ha így lenne, akkor a fiatal korosztályban mindenhol roma sportolók nyernének.


lehet kitalálni ilyen "történeteket" elvégre gyerekek vagytok, de az igazság az, hogy amíg nektek fogalmatok sincs harcról, bunyóról mert legfeljebb filmekben vagy a narutóban találkoztok vele, addig mások keményebben edzenek. és semmi meglepő ha egy gyenge boxoló egy adott iskolában például a legerősebbnek számít..

ti miért nem tanultok küzdeni? néhány évbe kerülne, hogy ti is megtanuljatok ösztönösen jól ütni, meg alap szinten védekezni. érdekesség és kísérlet kedvéért pedig ha pestiek vagytok, és pár hónap alatt kiképezlek titeket úgy, hogy iskolában (nem utcán, ahol késelnek is) puszta kézzel bármelyik cigót lenyomjátok. csak azért, hogy megtanuljátok hogy nem születik senki sem jó ütővé, csak gyakorolni kell.

2011. nov. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%
Így van, Aczél. Még annyit tennék hozzá, hogy egy átlag cigánygyerek úgy nő fel, hogy hozzá van szokva az erőszakhoz. Otthon ezt látja, a felnőttek között nagyon gyakori a verekedés, előfordul késelés is, a gyerek is gyakran kap verést, 5-6 éves pisis kölykök kint vannak az utcán, minden felügyelet nélkül a nagyobb gyerekek társaságában, hadd ne folytassam. Ilyen előélettel adni/kapni egy-egy pofont nem nagy ügy.
2011. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

igen.

ezért volt komoly történet, amit Full Contact vagy Carbon írt talán.. áá tök mindegy, a lényeg az volt, hogy balf.asz kötekedő bandától egy szerb vagy szlovén haver segítette ismerőseit, ugyanis a haverjuknak az erőszak nem ott kezdődött, hogy lökdösődés, hanem elővette a bökőt és ment...

azt hozzá kell tenni, hogy itt egy roma védte meg magyaroktól a magyarokat. lehet sz.arul írtam a történetet, és tényleg rosszul emlékszem ki írta, a lényeg az volt, hogy sokat számít ki mihez van szokva erőszakilag. lehet valaki erős, vagy idősebb de egy nehéz gyerekkorú kis cigó kölök pislogás nélkül a combjába vágja a kést, akkor csesz.heti a keménységét. ezért kell tanulni harcról, erőszakról.

2011. nov. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
91%

Általába erősebbek,edzettebbek,merészebbek.Mért?Azért mert kiskoruk óta az utcán szaladgálnak,verekednek,megtanulják hogy kell megvédeni magukat.A magyar gyerekek meg számitógépeznek,tv-t néznek,nem sportolnak,ellustulnak és puhányak lesznek.Én igazi falusi gyerek voltam.Kiskorom óta sportoltam,Karate,Wing Tsun,foci,fitness stb.3x annyi cigó gyerek van a faluba de egy se mer belém kötni.Amelyik meg megpróbálta azt kiüttem,azóta megtanultak köszönni.

Lényeg hogy edzetek küzdősportot de keményen.Wing Tsun az egyik legjobb utcára.Esetleg Box,thai box,jiu jitsu,karate stb.

2011. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

:)

ez a lelkesedés szinte már rám is átragad! ezt nevezem, nagyon jól mondod!

esetleg a nevedet megkérdezhetem?

2011. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
96%

Nem érdekes a nevem.Amúgy szlovákiábol vagyok.

Még annyit hogy nem kell semmilyen csodagyereknek lenni hogy elverj pár ilyen senkit.Ne féljetek tőluk.Fogjatok össze,járjatok edzeni kéményen,de ne ugy hogy első edzésen meglilul valamitek és már többet nem mentek.Minnél lilább kezetek lábatok annál jobban.

Amikor elkezdtem valamit sportolni addig edzettem mig a legjobbak közt nem voltam.De nemazért mert valami csodagyerek vagyok hanem az akaratom miatt.

Máma ezzel a kérdéssel nagyon felhúztatok holnap szétszakitom az edzőtermet levezetésül.

2011. nov. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert ők tapasztaltabbak és nem csak a faszukat verik a gép előtt egész nap egyébként én magyar vagyok 16 éves még is iskolába járok, szünetbe dolgozok régen két évet Teakwondoztam és egyáltalán nem keményebbek, ha nem úgy nősz fel, hogy nem csak egész nap a gép, tv előtt ülsz nekem semmi bajom a cigányokkal pedig belém már kötöttek nem is egy és már jóval idősebbek voltak mindet elzavartam csak fel kell ellenük lépni és ez nem csak a cigányok ellen kell, hanem aki beléd kőt ... ennyiiii :D egyébként meg pl. elmész Kravmagára és ott megtanulod hogyan véd meg magad... Ja meg nem kell egy beszari kis csicskának lenni ennyi kb...... :D
2011. nov. 14. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
igen, 16 évesen biztos vonzó a kravmaga.. amíg egyszer tényleg komolyan el akarnak verni, mert akkor basz.hatjátok az önbizalmat, ha erőszakra is kerül a sor. de valóban egy férfinak meg kell tanulnia harcolni, puszta kézzel vagy egy zsebben elférő fegyverrel, ez manapság "alapműveltség".
2011. nov. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nem teljesen jó az önvédelmi sportok más az utcai bunyó, de ad egy alapot amivel azért már ki lehet menni az utcára persze nem 8 ember ellen egyébként én cigány haverommal úgy edzetünk hogy akárhol megüthettük egymást akár milyen erővel felszerelés nélkül na ez az igazi edzés... :D sokat adott amikor még így edzetünk + a meló is adott elég sok erőt egy kis faluból költöztünk fel Pest mellé , a kis faluba még jártam napszámba ha nem volt suli, itt Pesten meg kőműves segédmelót végzek ... kb. ennyi nekem senki a suliba se magyaráz beilleszkedtem úgy is, hogy tudják honnan jöttem és tudják hogy melózok ami nem sok gyerekre igaz ... A suliba is észrevettem mennyi önbizalom hiányos gyerek van aki soha nem állna ki magáért na itt ez a legnagyobb baj ha még kiállni se tud magért akkor ha megtámadnák az utcán mit csinálni :S ....
2011. nov. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

jó kérdést tettél fel.

egyébként, írtad hogyan edzettetek. de hogy lehet máshogy? :)

2011. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!