Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért boxolnak és ütnek olyan...

Miért boxolnak és ütnek olyan jól a cigányok (romák)?

Figyelt kérdés
A suliban sokszor megvállaznak 1-2 gyereket, nagy düh van bennük,és még aki küzdősportol magyar mondta, hogy ne kezdjünk ki velük,mert kiütnek a világból... Alapból gyúrás nélkül izmosak,és mindig feszítenek. Egyszer megvertek egy 17 éves nagyobb srácot, ketten 14 évesen, a gyerek 10 mp alatt földre került. Meg nagyon gyorsan ütnek... Miért nem bírunk velük? Engem megvállaztak,mert beszóltam az egyiknek,meg beijesztett, és azóta félek tőlük. Mitől boxolnak jól?

#roma #erő #box #romabox
2011. nov. 10. 01:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Hát pl. szellemileg, mert ész nélkül nem lehet magad megvédeni főleg egy tapasztalt bunyós ellen nem ... Mert például neki mész mint egy hülye nem is védekezel eltalál a test egy érzékeny pontján és ott össze esel akkor lehetsz akár milyen erős...
2011. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

ez most aaa válasz az egyébként humorosnak szánt kérdésemre, ami arra irányult, hogy hogyan lehet máshogy sparringolni mint védőfelszerelés nélkül teljes testre teljes erőből? :)


de amúgy tényleg ez a jó. persze szemre torokra fogra nem árt vigyázni, de így szépen feledződik a test, reflexek, és jó kis állóképesség edzés is.

2011. nov. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Persze erre azért figyeltünk, hogy ne verjük ki egymást stb. xDDD Nekem ez adott állóképességet a munka meg erőt és szoktam olvasni is meg tanulni és sakkozok is Nb. II.-be én úgy gondolom, hogy a szellemiséget is kell fejleszteni ez a harcművészetek alapszabályai is, erő+szellemiség ez a két fő cél kell ahhoz, hogy valaki mestere legyen egy harcművészetnek.... :D
2011. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
*egymás szemét
2011. nov. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Tanulj egy olyan küzdőportot/harcművészetet ami nem ütéseken hanem rugásokon alapul (pl.: TKD, Karate, Muay thai)ugyanis mint minden normális embernek a lábad hosszabb mint a kezed, ha pedig nem tudnak megütni nincs mitől félned. Garantálom hogy sokkal magabiztosabb leszel, és az erőviszonyok kiegyenülnek.
2020. máj. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Az ilyenekből a lelket kivertem...

Megtudtam hova járt boxolni, beiratkoztam, a csávó akkor volt 95kg full izom én meg 80kg.

Rohadt erős volt, amíg laposra nem szaggattam a fejét

febr. 22. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!