Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá magam az...

Hogyan vegyem rá magam az edzésre?

Figyelt kérdés
Ha már elkezdek futni vagy tornázni, azt élvezem és jó is vagyok benne, csak elkezdenem nagyon nehéz. Mivel vegyem rá magam, hogy többet mozogjak? Motiváció?
2011. nov. 11. 12:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Jah és 20 éves lány vagyok
2011. nov. 11. 12:40
 2/6 dirtboy ***** válasza:
92%

http://www.youtube.com/watch?v=Peq-rAPCOl8&feature=related


magadért csinálod ,az egységedért,alakodért,mi kell ennél több motiváció?

2011. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Zakathol ***** válasza:
90%

Csak néz szét az utcán, vagy egy szórakozóhelyen, a strandon vagy akárhol...mindenhol punnyadt, ernyedt, narancsbőrös tinédzserek, akik szrt se kezdenek az életükkel.


Ha tudsz, akkor AKARJ kezdeni magaddal valamit! Tűzz ki magad elé célokat és ha ezeket eléred, akkor lesz mire büszkének lenned és lesz miért egyre jobbnak lenned!

2011. nov. 11. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolj az exedre, hogy milyen rohadtul fogja sajnálni pár hónap múlva, hogy már csak az exed :) Nekem pasiként bejött. Meg az is, hogy a mostani párodnak pár hónap múlva még mennyivel jobban fogsz tetszeni.
2011. nov. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én kb egy hónapja kezdtem el edzőterembe járni van mikor egyáltalán nincs kedvem ilyenkor erőt veszek magamon! Gondolj bele nyáron strandon mentek a barátnőtökkel hát nem jó érzés mikor csorgatják utánad a nyálad a pasik XD :D


Ill. amikor már tényleg tényleg feladnám akkor mindig elgondolkodok h Vörös Zoli mit tenne feladná áhh de hogy akkor én is megtudom csinálni :)


Meg előttem van egy női testről kép és azt szeretném elérni :) h majd nyáron bátrabban hordhassak rövid nacit szoknyát :) ill. a jövőbeli párom előtt ne kelljen zavarba lennem :D


Ha ez még mindig nem volt elég itt egy link nézd meg a srácot !

[link]


egy ilyen pasi nem fog összeállni egy csúnyácska lánnyal :/ :) vannak elvárásai de lássuk be jogosan :D


19/L

2011. nov. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, nagyon sokat segítettetek az érvekkel!
2011. nov. 13. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!