Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 évesen milyen kondigépet...

15 évesen milyen kondigépet vegyek magamnak, amivel minden izmomat erősíteni tudnám?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15/f vagyok.

Karácsonyra kérhetek egy kondigépet,szeretném ha midnen izmomat tudnám vele fejleszteni.

én erre gondoltam: [link]

ez átmozgatná minden izmomat?

de ti is mondhattok 150.000 ig ilyen gépeket,szeretném ha lenne hozzá bokszzsák is.


2011. nov. 13. 10:21
 1/9 anonim válasza:
Ahhoz sincs boxzsák. Alul olvashatod, hogy külön kapható. Szerintem kondibérlettel többre mennél.
2011. nov. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 dirtboy ***** válasza:

jó gép jó gép de kábeles.

én nem vennék úgy kábelest hogy nincs egy fekpadom és szabad súlyaim,a szabad súly és az állítható fekpad többet ér,ja és szerelhető kézi súlyzó.

én ezekre szavazok,a szabd súllyal is mindet meg tudsz edzeni,ehhez különben is kéne venni rudat meg súlyokat mert nem lehet a gépel guggolni és az elhanyagolhatatlan gyakorlat.

2011. nov. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

súlyzóval csak kézt tudok erősíteni.

kondiba meg nincs időm járni.

2011. nov. 13. 10:40
 4/9 A kérdező kommentje:
kezet*
2011. nov. 13. 10:40
 5/9 dirtboy ***** válasza:

miért is csak a kezdet tudod erősíteni?

ezt fejts már ki bővebben hogy miért, mert számomra nem világos

2011. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

m86


Kezet marok erősítővel tudsz erősíteni,amire gondolsz az kar. Fekpad,guggolóállvány 2 kézisúlyzó és egy rahedli súly. Ez a gép egy túlárazott "divatszar" !

2011. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez odabasz!

[link]

2011. nov. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

ebből a pénzből csomó ideig járhatsz konditerembe és még hatékonyabb is lesz az eddzés, mert sokkal több gyakorlatot tudsz csinálni és még segítséget is kaphatsz.

Ha nincs időd kondiba járni, akkor nem lesz időd otthon sem eddzeni, kifogásokat mindíg fogsz találni.

2011. nov. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vadmeggy ***** válasza:

Teljesen felesleges otthoni gépeket venni! Ennyi pénzből 2.5 évig járhatsz terembe, ahol minden izmot rendesen meg tudsz edzeni.

Bokszzsák minek?

Bohóckodni akarsz?

2012. jan. 26. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!