Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy lehet otthon eredményesen...

Hogy lehet otthon eredményesen tornával lefogyni?

Figyelt kérdés

Tudom a diéta is fontos, de én komplett tornagyakorlatokra gondoltam!

Edzőtermi okosak kíméljenek!


2008. márc. 21. 17:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Sehogy, lustaság! Otthon csak meghízni lehet (vagy Te nem otthon híztál meg?)

Az "edzőtermi okosak" meg tudják ezt, ezért járnak edzeni és ezért van jó alakjuk. Ha Te a Barátok közt közben csinálsz tíz felülést, az nem edzés.

2008. márc. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Na pont az ilyen bunkók miatt nem megyek edzőterembe! Szánalmasak vagytok, ahogy a tükör előtt illegetitek magatokat, meg feszítgetitek az "izmaitokat"!
2008. márc. 22. 06:30
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Otthon is le lehte fogyni, de sokkal nagyobb akaraterő kell hozzá, mint ha valahová eljársz. Egyrészt társaságban szívesebben mozog az ember, másrészt több a motiváció, meg ha már az edzőteremben vagy, mindenképp mozogsz, nem fordulhat elő, hogy abbahagyod, mert csenget a szomszéd vagy mert kezdődik egy jó film.

Ha úgy érzed, elég akaraterőd van az otthoni rendszeres tornához, még akor is ott van, hogy helytelenül csinálsz gyakorlatokat, amelyek akár károsak is lehetnek.

Ha mégis otthon maradsz, javaslom, hogy vegyél néhány videót, ami segít a gyakorlatok összeállításában. Emberileg nem vagyok oda a Rékáért vagy a Norbiért, de a gyakorlatok valóban jók és hasznosak.

Sok sikert!

2008. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Emberileg én sem vagyok oda értük, de azért rengeteg ember lefogyasztottak már! Biztos hatásos! :))
2008. márc. 22. 09:22
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Szija!

En inkabb Cindy Crawford videoit ajanlanam. Sokkal szimpatikusabb mint Norbi es tarsai. Valamint nem olyan gyakorlatokkal segit, amibe belehalsz mire végzel..:D Jo vannak ilyenek is, de kb. 10 perc utan mindig elmondja, hogy iygal vizet, kicsit pihenj, stb. Dietaval és akaraterovel kombinalva nagyon hatasos.

Sok sikert. ;)

2008. márc. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
100%
Szija! igazad van az edzőteremmel kapcsolatban vmilyen szinten.Én azért nem járok oda mert egy nagyon drága,és mivel nincs számukra megfelelő alkatom "kinéznek onnan" és úgy meg jól se tudom érezni magam! Én itthon elvagyok,és nagyon jó eredményeket lehet elérni így is. Felülések, női fekvő, vagy esetleg egy jó kis edző dvd. és nagyon jót fog tenni.szijja
2008. márc. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Szia! Mennyit szeretnél leadni? Egykis odafigyelés a kaja mennyiségére,és minöségére kiegészitve rendszeres mozgással,minden fitness termel fel ér. Csak ott cél irányosabbak talán(én se csipem öket).KITARTÁS ÉS AKARAT BIZZ MAGADBAN!
2008. márc. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
15-20 kg-val már elégedett lennék! Formás vagyok, mert mindenhol van rajtam, nem csak egy helyre megy az összes! Sajnos ilyen az összes női családtagom (nagyik, nagynénik stb), hiába, genetika... Ha levegőt veszek már hízok!
2008. márc. 25. 18:03
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Otthon nehezebb lesz lefogyni -ha csak elnem mész futni vkivel stb.- .de hidd el nagy akaraterővel sikerülni fog!!

Aerobicra nem járnál esetleg? Az hatásos...

2008. ápr. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Szia, a második válaszoló vagyok. A tánccal hogy állsz? Mert ha esetleg heti rendszerességgel táncórákra járnál, magad is meglepődnél! A tánc hihetetlenül jól fogyaszt és szépen, észrevétlenül formál, miközben jól is érzed magad! Olyan helyet keress, ahol van egy kis jazz-tréning vagy hasonló. Csodát művel. Sok sikert!:-)
2008. ápr. 7. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!