Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budapesten keresek lányt aki...

Budapesten keresek lányt aki eljönne velem konditerembe?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok és kb 5-6-7 kg akarok leadni Budapest 13.kerületében lakom,keresek lányt aki jönne velem.
2011. nov. 23. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia


Egyik barátnődet sem tudtad rávenni hogy mozogjon Veled? :S Mondjuk a kérdésből adódóan a válasz egyértelmű :D

Nos, én 26 éves vagyok, ráadásul mindennek a tetejébe fiú, így eleve kiestem a szórásból, de!


Mindenképpen bátorítanálak hogy járj akár egyedül is. Egyrészt nem csak a fitnessz részbe tudsz menni hanem van sok "közösségi" program is, például a különböző alakformáló trainingek, a jóga, a TRX, a Spinning... Ezek mind-mind olyan edzések, órák, amelyekre nyugodtan ellátogathatsz egyedül is, sőt nagyon valószínű hogy új ismerősöket, barátokat szerzel majd ott, hiszen általában egy helyre járnak az emberek rendszeresen.


Ha pedig mindenképpen konditerembe járnál, azt sem kell feltétlenül egyedül csinálni, a személyi edző ott van végig Veled, mutatja és mondja mit hogyan kell csinálni stb stb.


Csak bátran és ügyesen! Drukkolok Neked!

2011. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia köszi aranyos vagy,aki el is jönni ő extra vékony,tehát nem fog:)


A személyi edzőnek fizetni kell nem???

Mivan ha elsőnek megyek le?? Mit kell csinálnom? Vagy jön az edző és elmondja??Nem értem sajnos és ezért nem akarok egyedül.

2011. nov. 23. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Minden kondi teremben van edző.

Van, ahol első alkalommal ingyen kapsz edzés tervet, van, ahol fizetni kell érte, ahol utoljára voltam, ott 5 ezer volt 1 óra állapotfelméréssel, edzéstervvel, táplálkozási tanácsadással.

2011. nov. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!