Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Húzódás vagy más? A többi lent

Húzódás vagy más? A többi lent

Figyelt kérdés
Sziasztok a problémám az hogy franciarudas tricepsz edzés közben a bal könyökömnél fájdalom jelentjezett.Ami az edzés után enyhült de nem múlt el.Másnap mellre nyomtam fekve de mikor leemeltem a súlyt éreztem a könyököm.Azóta edzettem még de fekvenyomásnál ugyan úgy súly levételnél éreztem a könyököm.Mellnyomás közben nem csak levéltelnél.Tricepszezni úgy hogy egykezes súlyzóval nykmögé eresztrésnél fály a könyököm.Amúgy ki tudom nyújtani a karom.Egyébként miután ez a dolog történt egy bicepsz edzés után ugyan azon a karomon a csiklóm bedagatt és kicsit fáj,a felkarom pedig ha forgatom a kézfejem akkor ropog.Ennek már egy hete a könyök pedig e hó 2.ától olyan de persze edzettem.Most hagytam abba az edzést egy hete.A karomat kenem lóblzsammal meg szedek izületvédőt rá.A kérdésem az lenne ez teniszkönyök vagy másfajta sérülés?
2011. nov. 27. 13:56
 1/3 anonim ***** válasza:

"fály a könyököm"

"a csiklóm bedagatt és kicsit fáj"


:D


Amúgy ízületvédőt mióta szedsz? És szabályosan csinálod a gyakorlatokat? Szerintem először beszélj egy orvossal, aztán ha újra edzel, akkor egy személyi edzővel. Vagy csak simán kérdezd meg a teremben pár gyakorlatnál, hogy ez így jó-e... esetleg befáslizhatod a könyököd.

2011. nov. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért nem vagyok írástudatlan csak gyorsan írtam és nem néztem rendesen át.Egyébként nemrég óta szedem az ízületvédőt.Amúgy próbálom rendesen végezni a gyakorlatokat.Terembe nem járok idehaza edzek.És amikor ez a sérülés vagy húzódás történt akkor előtte már végeztem ilyen gyakorlatot annyi súllyal és nem volt semmi gond.Bemelegíteni is szoktam így volt ez akkor is.Majd elnézek egy doktorhoz,de igazából most a csuklóm jobban zavar mint a könyök mert be van dagadva.A könyököm meg nem fáj nagyon.Én nem fogom abbahagyni ezt a sportot mert örömet okoz és szeretem csinálni.
2011. nov. 27. 14:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Oké, hát én nem tudom, menj el az orvoshoz és majd meglátod.. amúgy megfelelő felszereléssel otthon is lehet edzeni, persze, de szerintem menj el egy személyi edzőhöz tényleg, kérd meg hogy eddzen végig veled egy hetet, nézze meg hogy esetleg mit csinálsz rosszul. Nincs más tippem, csak valami sérülés és/vagy helytelen végrehajtás.
2011. nov. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!