Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » TippMix-en ezeket rakom meg...

RedRosa94 kérdése:

TippMix-en ezeket rakom meg kedden. Lécci irjátok le a vélemyéneteket még kezdő vagyok?

Figyelt kérdés

Kecskemét-Debrecen D

MTK-Pécs H

Békéscsaba-FTC V

Videoton-Haladás H

Putnok-Kaposvár V


2011. nov. 28. 17:19
1 2
 1/15 Jiraya válasza:
Első meccset hanyagolnám, egyébként pedig szerintem szedd szét 2 szelvényre vagy rakd 3/5-ös kombináltba. Sok szerencsét:)
2011. nov. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
De a www.szerencsejaték.hu az van a mecse előt hogy min.5 kőtésben játszható.
2011. nov. 28. 17:30
 3/15 anonim ***** válasza:
A Magyar bajnokikat általában csak 5-ös kötésben lehet rakni. Szerintem a Loki nyerni fog amúgy.
2011. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
5ős kőtésben lehet 3/5 kombináltra rakni?
2011. nov. 28. 17:37
 5/15 Jiraya válasza:

Bocsi, azt hittem hogy kupára nem tesznek be kötésminimumot, de akk bekaphatják :D

Így 3/5-be sem lehet sajnos tenni.


Ebben az esetben viszont akkor tényleg nagyon sok szerencse fog szükségeltetni hogy mind az 5 jöjjön XD

2011. nov. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Remélem bejön,300Ft ért rakom meg,ha eltud jőnni velem egyik haverom ,mert úgye még nem múltam el sajnos 18.
2011. nov. 28. 17:42
 7/15 A kérdező kommentje:
Na de szerintetek befog jönni hogy ha igy rakom meg ?Vagy ha van más őltet szívesen várom.
2011. nov. 28. 17:51
 8/15 Jiraya válasza:

Szerdán lesz még EL, de azt nem ajánlom, sok a meglepi

kedden lesz több helyen kupameccs, azokban én látok fantáziát.


Szerintem ha még kezdő vagy, akkor még ne csinálj 3-4-nél nagyobb kötéseket. Én azt ajánlom, hogy úgy válogass össze mondjuk 2 meccset, hogy a szorzójuk kiadjon olyan 2-2,5-öt.

Ezt tedd meg 200-al és csinálj mondjuk 3 ilyen szelvényt. Ha jól csinálod, akkor 2 szelvény valószínűleg bejön és pluszban leszel, de remélhetőleg 1 biztos bejön és akkor sincs nagy mínusz. A helyedben vezetnék gépen, mondjuk Excelben egy statisztikát is...ki tudja hátha kiderül hogy nagyon értesz hozzá, és visszanézve tudod majd hogy mi volt sokszor meglepi, és látod majd azt is, hogy áll a bankod, illetve hogy az idők során milyen szorzókkal játszol meg meccseket, hogy haladsz a függőség útján:)

2011. nov. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Rendben akkor keresek más meccseket és meg játszom 200Ft -al. Pl: Parma - Verona 1.50 3.50 6.25 H

Catania - Novara 1.84 3.20 3.95 H


Szerinted ez jó lesz????

2011. nov. 28. 18:06
 10/15 Jiraya válasza:

Arsenal - Man. City: ott lehet tenni V győzelemre, továbbjutásra és sok gólra is.


Southampton is elég jól hangzik a Hull City ellenében hazai pályán.


Parma is jó lesz, viszont Catania elég...hát max azért mert otthon van.


Barcát is megraknám hendikeppel, a 7végi blama után kell valami a közönségnek:) Viszont ott nem biztos hogy érdemes megrakni 2,5 overt, mert lehet h 2:0 után megunják a dolgot :D


Kosárhoz annyira nem értek, de Bilbao elég esélyes lehet szerintem.


Rubin Kazan - Shamrock : kevés gól szerintem.


Tottenham - PAOK: egyértelmű hazai, talán még meg sem tudják bundázni :D Bár meg kéne nézni hogy nem jutottak-e már tovább.


És gondolom a MU is veri a Crystal Palacet.


Ennyiből már kijön simán 2-3 szelvény, de bátran nézegess te is meccseket, mert ezt is meg kell tanulni:)

2011. nov. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!