Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha sosem talaj tornáztam...

Ha sosem talaj tornáztam akkor még 19 évesen van esély arra hogy megnyújtsam az izmaimat?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy táncot űzni sport szempontjából, de ahhoz szükségem lenne hogy tudjak spárgázni stb. 19 évesen ez még összejöhetne?
2011. dec. 1. 13:38
 1/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de nem sok. Nem véletlen, hogy a tornászok nagyon fiatalon kezdik, és nagyon fiatalon ki is öregednek ebből a sportból.
2011. dec. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Andizsuzsi ***** válasza:
Persze kitartással, akarattal és kemény munkával sok mindent el lehet érni, megpróbálni érdemes. Csak kérj hozzá szakembertől segítséget, mert könnyen sérülés lehet a vége.
2011. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
igazság szt pole dance amit szeretnék azaz a rúdtánc, de csak mert tetszik se nem vagyok prosti semmi egy anya vagyok .. de tetszik abba ugye kell a hajlékonyság...
2011. dec. 1. 15:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Hadd ajánljam egy régi válaszom, abban minden megvan, amire szükséged van. Hajrá!

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__extrem-sportok__..

2011. dec. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 sZamu válasza:
Nem értek egyet az előttem szólóval. Minden esélyed megvan rá, de azt ajánlom ne csak magadtól nyújts, olvass utána, nézz gyakorlatokat. Esetleg menj el egy stretching edzésre!
2011. dec. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
sZamu, javaslom, nézz utána Pavel Tsatsouline Relax into Stretch című könyvének! Igen hasznos olvasmány, és érdemes kipróbálni a benne leírtakat, az eredmények önmagukért beszélnek!
2011. dec. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!