Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen dvd-re kezdjek el...

Milyen dvd-re kezdjek el tornázni?

Figyelt kérdés

Most szeretném elkezdeni a tornázást otthon. De nem tudom mi lenne a legjobb. Rubint Réka, Norbi stb? Kit ajánlotok?

Nem fogyni akarok, csak formásodni! 162 cm és 53kg vagyok!

23éves

köszönöm


2011. dec. 7. 10:03
 1/7 Zakathol ***** válasza:
Semmire nem mész egyikkel se, így bármelyiket nyugodtan használd.
2011. dec. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
megindokolnád a válaszod? csak úgy kíváncsi vagyok rá!
2011. dec. 7. 10:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen edzettségi szinten vagy. Ha nem igazán, akkor például Rubint Rékának csak a fele, vagy Béres Alexandra 40 perces tornái.
2011. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Zakathol ***** válasza:
Formásodáshoz izom kell. Ugrabugrától nem lesz izmod. Tudom, hogy vannak elég kemény dolgok a DVD-kben, barátnőm is csinálja néha, de maga a mozgásforma alkalmatlan arra, hogy izmot növelj. Kardiónak jó, de másra nem nagyon.
2011. dec. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

értem.tehát ha fogyni szeretnék akkor lenne jó az otthoni tornázás dvdre? akkor lehet el kellene járnom megint kondi terembe, ott kaptam anno edzéstervet is!

köszönöm a válaszokat

2011. dec. 7. 12:49
 6/7 anonim ***** válasza:
azért vannak meredek gyakorlatok amik nem fogyás hanem formásodás . Most ha nem az a cél ,hogy lényeges izmot növeljen akkor lehet dvdvel is csak jó edzésprogram kell .
2011. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért írja le mindenki ezeket a DVD-ket... Jóó, a nagy többségük tényleg szar, de Réka DVD-ivel azért tényleg lehet alakulni comb-fenék-váll tájékon. Ha kitartóan csinálod, és megfelelő étrended van hozzá, (ami nem "fogyókúra") formálódhatsz. De egy idő után használni kell lábsúlyt, és a kézi súly se fél kilós legyen!

Mondom ezt úgy, hogy én egyébként edzőterembe járok, jelenleg tömegnövelés céljából, és elég jó alapot adott hogy anno évekig rékáztam. Sőt, olyan fitnesz-versenyzőt is ismerek, aki be szokta iktatni. Nyilván túl sokat nem kell tőle várni, de kezdésnek tökéletes. :)

2011. dec. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!