Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon elvagyok keseredve,...

Nagyon elvagyok keseredve, van rajtam min 10kg fölös de egyszerüen nincs energiám elkezdeni tornázni. Hogy kezdjek bele?

Figyelt kérdés
ha egyszer elkezdem 2 napig csinálom kb és abba hagyom.. ha arra gondolok hogy késöbb majd milyen jól fogok kinézni az sem motivál, vagyis motivál de kib*szott lusta vagyok tovább csinálni. már 2 hete próbálom rávenni magam h végre kezdjek bele de kivagyok merülve. így viszont nagyon rosszul is érzem magam a bőrőmben. segitsetek!!!! egyébként 160cm\61kg L
2009. dec. 17. 13:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Keress magad mellé valakit, aki kitartóbb és addig macerál, míg el nem kezditek.
2009. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
NEkem jobban bevált, hogy hetente háromszor van torna (hétfö, szerda, péntek), igy valamiért sokkal könnyebb rávenni magam, benne van a napirendben. Igazán diétázni nem jó, csak figyelj, hogy miböl mennyit eszel.
2009. dec. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
és Te mit tornázol? amúgy köszi a válaszokat.
2009. dec. 17. 13:58
 4/12 anonim válasza:

énis igy vagyok ezzel, én 162 centi vagyok és 65 kiló:S

mindig elekzdek tornázni de pár napnál tovább nem tart a lelkesedés, de eldöntöttem hogy hazajövök suliból és 1 óra torna min. heti 3x, és már 2 hete megy ez xD rem tovább is menni fog

te is határozd el magad, mert magától nem fog lemenni a kiló

Hajrá! =)

2009. dec. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
én húsz kilót fogytam le hét hónap alatt,...iagaz rettenetes volt az a hét hónap,...hungarocellkarikák(puffasztot gabona),mikroszkópikus vékonyságúra szelt parízer, rengeteg saláta, és este csak üres húsleves és egy kis rizs meg saláta. semmi nasi, csoki, szotyi, sósmogyi. és vigyáztam a rejtett energiabevitelre,csak ásványvíz és cukormentes tea innivalónak. vasárnaponként ettem párolt húst, de semmi sültkrumpli meg hasonlók. a pocakom mérete a 113 centiről 86 -ra visszament. a cél lebegjen elötted, hogy miért szenvedsz, akkor sikerülni fog!!!és ne a mérleget használd ellenőrzésnek, hanem a centit,...sokkal jobban motivál, mert már pár nap után is látod, hogy egyre kevesebb.sok sikert!
2009. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen. azthiszem most rögtön bele is vágok..:D remélem most lesz elég kitartásom.:D:(
2009. dec. 17. 15:07
 7/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én 163 vagyok és 63 kiló. Mintha csak magamat olvastam volna a kérdésedben:( Sajnos nekem is van 10 kilóm ami lassan rakódott fel ugy hogy észre se vettem de meglátszik nagyon!!!! Ha gondolod irhatsz privit.
2009. dec. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
keress rá a neten a Zumbára, youtube-on vannak részletek, de le is lehet tölteni külföldi torrentről. Ez az egyetlen mozgás, amit nem unok meg és nem utálom:)
2009. dec. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
velem is ez van,de én 156cm 61 kg:S és most kéne elkezdenem amíg nem vagyok betegesen túlsúlyos:S
2009. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A ma 13:55-ös vagyok ujra: én a Rubint Rékára tornázom, meg többféle erösitö gyakorlatot is csinálok. A lényeg nekem, hogy legyen egy rendszerem, akkor könnyebb, mintha valamikor akarnék mozogni. (Valamikor mindig majd lesz, a naptári napok meg akkor, amikor vannak - nem tudom, hogy értde-e, mit akarok ezzel.)
2009. dec. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!