Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy ha keményen edzek ( már...

Hogy ha keményen edzek ( már egy jó ideje ) akkor ha nagyobb leszek akkor abból bajom lehet? Mert 14/F vagyok .

Figyelt kérdés
Persze nem a kondiban tartom magamról van szó hanem a kemény edzésről . Pl ha nagyon kigyúrom magam . Előre is köszi a válaszokat.
2011. dec. 9. 20:31
 1/9 dirtboy ***** válasza:

kétlem hogy nagyon kigyúrnád magad.

írd csak le az étrended izibe.

2011. dec. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 oyeacch ***** válasza:
Ja. Lehet, hogy az utcán szembejön veled 5 25 kilós tárcsa meg egy olimpiai rúd, és agyonvernek.
2011. dec. 9. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy ha nagy izmaim lesznek és növök akkor valami gond lehet e vele ?
2011. dec. 9. 20:39
 4/9 dirtboy ***** válasza:

nem azt írtam hogy üzibe hanem hogy izibe azaz gyorsan.

a tejet hanyagold az nem kell,lábat edz,nézz egy kezdő edzéstervet ha már mindenáron 14évesen kondizni akarsz.

mellé nézz egy normális tömegnövelő étrendet.

ezen az oldalon találsz mindkettőt és ezt is olvasd el:

[link]


válaszolva a fő kérdésre pedig nem nem lehet belőle bajod bár azt nem írtad hogy miféle bajra gondolsz.

2011. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Izomszakadásra vagy ilyesmikre gondoltam.
2011. dec. 9. 20:46
 6/9 TOMAtm ***** válasza:
nem tudod magad nagyon kigyúrni mert a hormonháztartásod még nincs kifejlődve.egyszerűen nem lehetséges h nagyon kigyúrd magad ebben a korban.
2011. dec. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
sztem az porcokat lehet tropára vágja...én ezért szedek porcerősítőt
2011. dec. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:)
2011. dec. 9. 20:49
 9/9 anonim ***** válasza:
a porcokat minden sport tönkrevághatja, ennek semmi köze a testépítéshez. lehet nagyobb terhelést ró mondjuk a csuklóra, mint egy táncosnak az ő edzése.. de nekik meg a térdük sérül le, ha nem vigyáznak. ennyi. :)
2011. dec. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!