Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hatásos ez a fajta egyszerű...

Hatásos ez a fajta egyszerű edzésmódszer (hasizomra)?

Figyelt kérdés
Most szeretnék komolyabban ráállni az erősítésre és azzal kezdtem, hogy naponta 2x felüléseket és lábemelést csinálok. Ez hatásos szerintetek? A hasamon van egy nagyon pici zsír, de tényleg kevés, vékony testalkatú vagyok. Ezzel a módszerrel eltüntethető? Vagy mellé ajánlott más fajta mozgás is?
2011. dec. 14. 17:19
 1/10 dirtboy ***** válasza:

nem tüntethető el mert a felülés nem éget elég kalóriát.

szálkásító diéta,aerob mozgás,és magas protein bevitel legyen /3g/tskg/ és úgy mehet a kondi az aerob mellé.

2011. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem szedek semmit, egyrészt drága, másrészt nem is akarok. Akkor tehát úgy veszem ki, hogy pl. futás mellett kellene végezni a hasizom edzést? Mennyi futást javasolsz?
2011. dec. 14. 17:29
 3/10 dirtboy ***** válasza:
még is ki írta hogy szedjél akármit is?
2011. dec. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Bocs, akkor félreértettem valamit. Kezdő vagyok ilyen téren, szal nézd el :)

A proteinre gondoltam, hogy valami porokat ajánlasz :D

2011. dec. 14. 17:32
 5/10 dirtboy ***** válasza:

csirkemell filének 24% a protein.


heti 3 aerob elég lesz,pl.futás heti 3x 40-50perc olyan tempóval amivel úgy tudod lefutni ezt hogy a pulzusod max 130 lesz.

nem mondom hogy elsőre menni fog annyi futás de majd később menni fog.


ha félsz a tápkiegtől ezt nézd meg,nem mondom hogy szedjél de nem árt tisztába lenni azzal amiről véleményt alkotsz hogy mi is az:

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY


[link]

2011. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Tehát akkor azt mondod, hogy heti 3 futás, mellé hasizom és súlyzós edzés (felsőre akarok gyúrni) megfelelő lenne? Köszönöm egyébként a segítséged :)

Egykezes súlyzóval szeretnél kezdeni, azzal tudom megfelelően a kart és a mellizmot edzeni? Hány kilót javasolsz kezdésnek?

2011. dec. 14. 17:42
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként szinte csak csirke és pulya húst eszek, úgy hogy akkor ez jó. Nekem a tápl. kieg. drága sajnos.
2011. dec. 14. 17:44
 8/10 dirtboy ***** válasza:
és az alsótestek mi lesz?
2011. dec. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Korábban olyan csapatsportot játszottam amivel elég izmos a lábam (vádli), combom, tehát azzal nincs gond. Egy kicsit hülyén is néz ki, hogy az alsótestem izmosabb mint a kezem, mell, has. Tehát ezért akarok arra koncentrálni. Egyébként se akarok gorilla lenni, csak erősödni, izmosodni :)
2011. dec. 14. 17:48
 10/10 dirtboy ***** válasza:

na hát ha nem vagy nagyon zsíros és izmot akarsz építeni kár lenne most szálkásítani.

akkor felejts el amit fent írtam és állj rá a tömegnövelő étrend re.

kéne még pár eszköz mert két egykezes súlyzóval sok mindet meglehet edzeni de nem elég hatásosan.

fekpad,rúd,súlyok ezek még kellenének.

ja és hátat is kéne edzeni mert hiába a kar meg a has meg a mell ha hátad meg sz ar.

ezt olvaskod el máris: [link]

2011. dec. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!