Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hatásos a fehérje diéta?

Hatásos a fehérje diéta?

Figyelt kérdés
Olvastam egy cikket, meg hallottam is a fehérje diétáról. 2 hét alatt 5-6 kg-t lehet állítólag fogyni vele. Ez tényleg igaz?Hatásos?
2011. jún. 30. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Annyit nem lehet fogyni csak ha koplalsz és agyontornázod magad!Ami nem nyerő!

De amúgy nagyon is hatásos!Egy hét alatt 1kg az egészséges!

2011. jún. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Biztos hatásos, de az tuti hogy ha két 2 hét alatt 5-6kg-t fogysz, visszahízod.Lassan és biztosan.Én fél hónap alatt fogytam 2kg-t, ami viszonylag jó, mert nyár végére akár el is érhetem a célom.
2011. jún. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jaja, hatásos. Na azért az a heti 5-6 kg viszont nem valószínű. Főleg ha esetleg torna is van mellette. Ha az izom gyarapszik, akkor a súly nem igazán csökken, csak a centi. Inkább azt figyeld. Amúgy tornázni mindenképpen kéne mellette, mert így kisebb az esély hogy izomból fogysz (azt tényleg mutatja a mérleg, de látványra semmi változás nem lesz, vagy inkább még rosszabb lesz az összkép) Én is most csinálom ezt:) Kevés szénhidrát, sok fehérje. Már egyszer csináltam, akkor már másfél hét után látványos volt. :):) Csak legyen akaraterőd hozzá:D
2011. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsika, nem heti 5-6 kg hanem ahogy Te írtad, két hét alatt 5-6 kg. Mindegy, az sem jó szóval egyre megy:D
2011. jún. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!