Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért nem látszik rajtam...

Dozer007 kérdése:

Miért nem látszik rajtam nagyon a súlytöbblet? (lent)

Figyelt kérdés

181 cm vagyok, és 109 kg. (Senki nem akarja elhinni ha rámnéz, 95 körülre tippelnek.)

Az egyik barátom ugyanilyen magas, és az utóbbi időben felkapott magára 15 kg -ot, ő most 95 de rajta erősen látszik a párnázat.. :O


2011. dec. 16. 11:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nézz át a fogyi rovatba, minden disznóbetétes elefántra azt mondják, hogy jól néz ki és kizárt, hogy annyi kiló, nem is látszik annyinak, 15el kevesebbre tippelték volna. Na így vagy te is, látszik az rajtad, csak nem mondják.
2011. dec. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ez is egy nézőpont, lehet, hogy igazad van... A "disznóbetétes elefánt" szöveg minősít téged eléggé. :) Nem állnál meg előttem vele azt megmondom.

A fogyókúrás rovat nem az én világom, nem is nézek be... majd akkor fogyózok ha nem lesz mit ennem ;)

2011. dec. 17. 22:56
 13/13 anonim ***** válasza:

"A "disznóbetétes elefánt" szöveg minősít téged eléggé."


Inkább téged minősít, hogy nem ismered a Rém rendes családot... idióta.

2011. dec. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!