Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje vagy tömegnövelő kell...

Fehérje vagy tömegnövelő kell nekem?

Figyelt kérdés
Kb fél éve járok gyúrni, nemrég elfogyott 4kg hypermass, és most nem tudom eldönteni, hogy inkább csak fehérjét, vagy tömegnövelőt vegyek. A Power Protein és a Jumbo!(zöld) között vacilálok, de nem tudom eldönteni hogy melyik lenne a megfelelő. A célom az izom növelése, erősítése, nem a hízás.
2012. jan. 3. 00:18
 1/4 anonim válasza:
Akkor fehérje,ha nem akarsz tömegnövelést. De edzés után mindig tegyél szénhidrátot a turmixodba. Dextróz is megfelel.
2012. jan. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És miből van az izom levegőből, hogy nem hízol tőle?
2012. jan. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tömegnövelőt otthon is bekeverheted fehérjeporból és cukorból, bár az egészséged miatt inkább mondjuk zabbal ehetnéd, és akkor nem leszel cukorbeteg.
2012. jan. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
zöld jumbot ne vegyél , szinte csak szénhidrát , a hypermass okés , 100g edzés után , vagy kölcség kimlöbb megoldás fehérje + dextroz
2012. jan. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!