Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A kosárlabda, magasugrás stb....

A kosárlabda, magasugrás stb. ilyen ugrálós sportoktól lehet nőni?

Figyelt kérdés
A kosárlabda, magasugrás stb... ilyen ugrálós sportoktól lehet nőni? Mert általában aki kosarazó, magasugró, nagyon magasok! Gyakorlatilag az ugrálástól lehet nőni? vagy mi az oka ennek? Mert elég alacsony vagyok és ezért kérdezem! Előre is köszi!
2012. jan. 3. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
dehogy lehet nőni..
2012. jan. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 dirtboy ***** válasza:

sokan mondják hogy kosártól lehet nőni de én nem hiszek ebben,semmi ok nincs arra hogy e miatt nőjön az ember.

az hogy a kosarasok magasak oké de alacsonyan nem is lehetnének sikeres kosarasok ezért nem is csoda hogy csak magasakkal találkozni viszont iskolákban már elég sok alacsony régóta kosarazó /gyerekeket/ látni.

az úszás az már inkább hihető mivel ott nincs úgy terhelés az ízületeken,az más mozgás más környezetben.

2012. jan. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem van benne valami hogy az ugrálástól magasabbak leszünk. De ez nem egyik napról a másikra. Meg persze a génektől függ a legjobban. De ami szerintem nagyon érdekes, hogy amikor a bátyám kosarazott 197cm volt, ma meg alacsonyabb nálam és én 185 cm vagyok.(5 éve hagyta abba kb.)
2012. jan. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!