Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Holnap megyek az első edzésre,...

Holnap megyek az első edzésre, ti izgultatok?

Figyelt kérdés

Holnap megyek megnézni a helyet és ki is próbálom akkor,de nagyon félek és izgulok,hogy az ottani lányok milyenek lesznek és kiközösítenek-e..Mert nagyon félénk vagyok a suliban se nagyon vesznek észre és félek hogy az edzésnél is így lesz:/

Mellesleg a barátom elkísér és előtte kell majd ott csinálnom mindent.De ez is rettentően zavar,mert eddig csak olyanok mondott nekem,hogy béna vagyok,nem nekem való ez a sport,félős és nem fog menni,sírni fogok.. És nagyon félek hogy az edzésen béna leszek és látni fogja..Mert én ügyes szeretnék lenni:/

Hogyan próbáljak ellazulni és barátkozni?


2012. jan. 3. 20:35
1 2 3 4 5 6
 1/52 dirtboy ***** válasza:

5 sort írtál plusz a kérdés és sikerült elkerülnöd hogy tudjuk hogy milyen edzésre mész.

gratulálok hozzá,biztos sűrűn játszod a fekete-fehér-igen-nemet

:)


szóval miről is van szó?

2012. jan. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 A kérdező kommentje:
Direkt hagytam ki,hogy milyen sport azt hittem az nem lényeg:S és nem mertem leírni mert engem mindig kiröhög ha leírom..:( box. 16 éves lány vagyok és hát nem egy boxos alkat..
2012. jan. 3. 20:49
 3/52 A kérdező kommentje:
*mindenki kiröhög
2012. jan. 3. 20:49
 4/52 anonim ***** válasza:

persze, mindenki izgul az elején :)

milyen edzés?:)

első, új leszel, légy nyitott, lazulj el, és érezd jól magadat akkor leszel a legjobb :)

2012. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 RoyalDamage válasza:

Szerintem ne félj!Amikkor 2 éve elkezdtem jégkorongozni akkor én is izgultam (csak mondjuk az osztályba én vagyok a legvadabb[nem verekedős csak egyáltalán nem visszahúzódó])

a pasidnak meg mond meg, hogy most ne jöjjön majd később.

2012. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:
legalább megtudod magad védeni, szard le ki mit mond, és tedd amihez kedved van ;)
2012. jan. 3. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek:)

Remélem jól fog menni és a többi lány is barátkozó lesz!:)

2012. jan. 3. 20:53
 8/52 dirtboy ***** válasza:
81%
menjél, ne foglalkozz azzal sem ha netán béna leszel először, majd megmutatod nekik hogy miből lesz a cserebogár.
2012. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
A barátod vagy ezzel akart motiválni (ami mint látszik nem sikerült), vagy egy rohadt bunkó. Egyébként ne parázz ezen, nem fognak kiközösíteni, ilyenkor mindenki a saját dolgával foglalkozik. Biztos menni fog, ha meg most még nem, majd belejössz... amúgy én nem izgultam különösen, csak amennyire még most is, meg amennyire még évek múlva is fogok, mert imádom :D
2012. jan. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm,jól esik hogy valakiktől végre jót is hallok:) és amúgy zöld kéz ment mindenhova.

dilisnyuszi te mit sportolsz? te is boxolsz?:D

2012. jan. 3. 20:58
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!