Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Így lehetnek szálkás izmaim?

Így lehetnek szálkás izmaim?

Figyelt kérdés

Helló!

Kb. fél éve kezdtem el a testépítést azzal a céllal, hogy szálkás izmaim legyenek (szóval nem a verseny előtti fogyókúrára gondolok). A testalkatom egyszerűen nem megfelelő ahhoz, hogy Arnold legyek, de azok az izmok szerintem nem is szépek. Az edzéstervem viszont inkább erre alkalmazkodik, páran azt mondják, hogy inkább csináljak sokat emelést kis súlyokkal. Ez így van? Mert most úgy terveztem, hogy fél év nagy súlyokkal és fél év kicsikkel.


2012. jan. 4. 17:00
 1/4 dirtboy ***** válasza:

ott basztad el hogy edzéstervnek közén nincs hozzá hogy szálkásodsz vagy nem.

az étrend határozza meg.

2012. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ennyi. fél év alatt elolvashattad volna a builder alapismereteket, ahol az emberi szervezet biológiai működése alapján le van írva milyen edzésnek (kis ellenállás, nagy ellenállás) és milyen étkezésnek (tömegnövelő, szálkásító) milyen hatása van.
2012. jan. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ember tervez...
2012. jan. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Alapismereteket olvasd el mindenképpen!

(És ahogy dirtboy is írta, az étrend függvénye az hogy mennyire zsírosodsz tömegnöveléskor, minél precízebben van belőve a kajád, annál kevesebb zsír fog felhalmozódni, és a súlytöbbletnek a nagy része tiszta izom lesz. Persze ez nem 1hét 2kg.Évek!)

2012. jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!