Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Várható ettől izomnövekedés?

Várható ettől izomnövekedés?

Figyelt kérdés

Elég gyorsan nőttem nagyra, 194 centi és 68 kiló vagyok, és sajnos úgy nézek ki, mint egy csontváz.. A karjaim véznák, a mellkasom beesett, lapos, a hátam sem éppen egyenes. Eldöntöttem, hogy felszedek magamra valamennyi izmot, hogy azért mégiscsak kinézzek valahogy. Amire gondoltam:

Megpakolok egy nagyobb hátizsákot könyvekkel, hogy jó nehéz legyen, majd felveszem, megszorítom a pántokat és fekvőzöm.

Először 3x12 db normális, majd 3x12 darab megemelt lábakkal ( pl székre teszem a lábfejem), majd 3x12 úgy, hogy a könyököm nem kifelé hajtom, hanem a testem mellé. Ezeket félperces szünetekkel.

Ezzel érhetek el valamilyen eredményt a mellkasomon/karomon?



2012. jan. 4. 18:14
 1/3 dirtboy ***** válasza:

étrend nélkül nem nagyon.

kegyetlen sovány vagy az biztos,komolyabban kéne foglalkoznod magaddal nem ilyen tingli tangli szinten.

még ha konditerem nem is de pár eszköz otthonra nem ártana,amivel megedzheted minden izmodat rendesen.

2012. jan. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az edzés csak egy dolog, azzal csak stimulálod az izmot a növekedésre, a táplálkozáson van a fő hangsúly. Egyél sok szénhidrátot és fehérjét. Húzódzkodj, tolódzkodj a fekvő mellé, ezeket otthon is eltudod végezni. Próbálj kialakítani egy edzéstervet, az interneten sokfélét találsz a lehetőségeidhez. A fő lényeg, h legyél türelmes, az izom növekedéséhez idő kell, az 1-2 hónap csak arra megy el, h hozzászokjon a szervezeted a mozgáshoz.
2012. jan. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én adataim sem voltak valami jók amikor 2 éve elkezdtem edzeni: 188cm, 63 kg. Mára ugyanehhez a magassághoz 91kg-os testsúly párosul. Igaz, ennél a magasságnál ez a súly is "elveszik". (Mielőtt lehurrognátok, igen, tudom hogy ennek a súlytöbbletnek max a fele izom)

Kövess egy alap étrendet, legyen meg a napi szükséges tápanyagbeviteled (tömegnövelésnél az 5g/testsúlykg ch, és 2g/testsúlykg fehérje az alap.)

Megfelelő intenzitással eddz, és pihenj eleget! Ennyi a titok. Sok sikert!

(Ja, és az ilyen hátizsákos fekvőhöz hasonló dolgokat esetleg esténként ha jól esik, rendes kondizás mellett)

2012. jan. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!