Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősport vagy testépítés?!

Küzdősport vagy testépítés?!

Figyelt kérdés
Sajnos a kettő között nem tudok dönteni, eljárok teremve edzeni, és mellette eljártam mma-ra is. pénzügyi okok miatt az mma-t abba kellett hagynom hogy tudjam fizetni a terembérletet. Tanácsokat szeretnék kérni hogy melyiket érdemesebb csinálni. Szíves szerint mind kettőt csinálnám. 75 kiló vagyok és szeretnék tömeget növelni és nem tudom hogy az mma-val ez mennyire lehetséges. Szóval aki tud nekem segíteni annak megköszönném.
2012. jan. 4. 21:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

ha elérted a sportos, kidolgozott alakot, miért ne mennél boxolni, bunyózni? vannak fejlett izomzatú küzdősportolók, ők sem a zsákolástól nőttek nagyra!

persze a véleményedet kérdeztem, köszi hogy leírtad :)


-

én nem sportolok. harcművész technikákat gyakorlok, fejlesztem magam.. tudod, gyors gyilkolás technikák puszta kézzel, fegyverrel. közben lelki béke elmélyítése. sport helyett az egészségmegőrző, átmozgató formákat és erősítő edzéseket csinálok.

2012. jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

MMA

vagy csin.lhatod azt is,h otthoni súlyzós/fegyencendzés+MMA+tömegnövelő étrend/+táplálékkiegészítő/

2012. jan. 5. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
a fegyenc edzést kipróbáltam de keveslem nagyon
2012. jan. 5. 16:29
 14/14 Hát vajon ki? válasza:

A MMA-tól nem fogsz tömeget növelni...inkább szálkásítani fogod magad...mármint ugy értem, hogy jól fognak látszani az izmaid és jó sportos alakod lesz.

Ezt csinálhatod ugy is, hogy kb 1 évet jársz terembe kondizni...majd mész mma-ra és ott szépen leszálkásítod magadot. Meglátod milyen szép sportos alakod lesz.

2012. jan. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!