Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Összeállítottam egy étrendet....

Összeállítottam egy étrendet. Szerintetek ez így megfelel?

Figyelt kérdés

61kg vagyok, és 174cm.

Íme az étrendem:

[link]

Mi a véleményetek róla? Szerintem nagyon sok a fehérje benne, de nem tudom hogy melyik alapanyagból csökkentsek már. Ti mit változtatnátok rajta?


2012. jan. 7. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:

GreenTea


Nincs ezzel gond. Zöldséget majd egyél a kaják mellé és rendben lesz.

Attól ne félj, hogy majdnem 3g/ttkg a fehérje, pont jó lesz az. Én el sem bírom képzelni hogyan lehet olyan keveset enni, hogy csak 2g legyen :D

2012. jan. 8. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Zöldség valóban hiányzik, a ch-t majd meglátod, nekem pl. sok lenne. A fehérjebevitel okés, viszont az edzés utáni kajálásod nem. A fehérjeturmix után még kéne egy komplett étkezés. Viszont az utolsó kajába már valóban nem kéne szénhidrát, ezért a helyedben előbb edzenék, ha lehet, hogy egy komplett étkezés+esti fehérjés kajálás is beleférjen. Emellett nyugodtan ehetnél több túrót, mert 14 g éjszakára igen szűkös.
2012. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja, és a telítetlen zsírokat abszolút nem látom...
2012. jan. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Sajnos csak úgy tudom megoldani, hogy 5-kor edzek kb 6 óráig. Így nem lesz baj hogy edzés után közvetlen lesz egy teljes értékű evésem? (+ ugye a fehérje+dextóz turmix)?
2012. jan. 8. 08:17
 5/9 dirtboy ***** válasza:
nem lesz baj nyugodtan,edzés után kell
2012. jan. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! A zöldségeknél lehet akár gyorsfagyasztott is? Vagy a friss? A telítetlen zsírsavaknál mit tegyek be? Estére 20gb lenmagolajat?
2012. jan. 8. 09:53
 7/9 dirtboy ***** válasza:

jó a gyors fagyasztott is

igen lenmagolaj a legjobb telítetlen zsírforrás

2012. jan. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még akkor egy utolsó kérdés :) Elég csak esti étkezés mellé 20g lenmagolaj, vagy esetleg lehet napközben is egy kanállal becsempészni az étrendembe?
2012. jan. 8. 10:22
 9/9 dirtboy ***** válasza:
lehet napközben is fogyasztani
2012. jan. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!